Notarų „otkatai“ NT agentams – paplitusi praktika Lietuvoje?

gražina

gražina portretas
o kodėl pas notarus nėra kasos aparatų? Visus prekiautojus privertė įsigyti aparatus o notarus ne. Juk tokios sumos eina per jų rankas.

KOL

KOL portretas
Lietuvoje nebus sunaikintas AMBalo VIRUSAS VSIO ZAKONNO teisėtvarkoje vyraus visiškas haosas

nuomonė

nuomonė portretas
Notarai iš viso peržengia visas ribas.Daug kartų teko kreiptis į notarus.Nei vienoje notarų kontoroje negavau čekio už jų paslaugas,o sumokėtos pinigų sumos didelės. Pasirašai,kad sumokėjai pinigus kažkokioje knygoje. Kas gali paneigti,kod tokių knygų nėra kelių-viena jų apskaitai,kita mokesčiams.Sumas už paslaugas ima iš lubų.Už tą patį veiksmą vieną kartą moki daugiau,kitą - mažiau. Keista kai pasako vieną sumą iš karto,o kai pamato veido išraišką ,pakeičia į mažesnę. Vadinasi nėra tvirtų įkainių už tam tikras paslaugas.

visu mokslu propesoras tare ,,,otkatus

visu mokslu propesoras tare ,,,otkatus  portretas
mokancius notarus eikia VYT is darbo,,,, o imancius kysius korumpuotus teisejus ,prokurorus ir advokatus --apdovanot vycio ordenais .....esme tame , kad riomerines profkes korifejai ...kurpia iststymus ir iskarto kurpia desimtis kitu istatymu kaip apeit ju isleista istatyma , ko pasekoje gaunasi teisinis debilizmas , ir su sia sukurpta teisine sistema prikurus dar yvairiausiu saragiu kaip ,, Transporenty international,,, grimztama dar giliau y teisiny nichilizma ....zodziu reikia keist teisine sistema ,istatymus ir tu istatymu samprata...

aaa

aaa portretas
tema aktuali, bet dar aktualesnė - tokie patys įtartinis ryšiai tarp notaro ir banko. Kai kurie bankai, ypač SEB, Swedbank turi konkrečius notarus, sąrašus ir reikalauja, net internete skelbia (o ne leidžia pasirinkti) kad klientas eitų būtent pas tą notarą, Juokingiausia tai, kad jie deklaruoja pagarbą klientui kaip esminę banko vertybę, bet tas pats gerbiamas klientas, jeigu norėtų eiti pas savo notarą, jam bankas parodytų špygą ir neduotų paskolos. Taip kad bankai viena deklaruoja, o kitą daro. Ir kas paneigs, kad tai daroma su banko vadovų žinia?

Safyras

Safyras portretas
Kai algas mokėdavo valstybė, tai daugelis nesistengdavo dirbti gerai, net skolų nebandydavo ieškoti. Tačiau dabar už mažas paslaugas jau priskaičiuoja tokias sumas, kad net sunku patikėti, jog valdžia nieko neišmano apie pajamas ir išlaidas... Žmogus gali paslaugą nusipirkti kitur, jei jo netenkina kaina, tačiau paveldėjimo ar mirties atveju dokumentus reikia tvarkyti, tada jau pasirinkimo nėra... Tiek medicinos paslaugų ,visų teisinių paslaugų kainos turi turėti atitikti protingumo kriterijus, nes dabar gaunasi, jog užsieniečiams labai pigu pas mus gydytis, nusipirkti kokio nors turto, o žmonėms, kurie visą laiką dirbo ir gyveno Lietuvoje tampa misija-neįmanoma...

as

as portretas
laikas ir antstolius tuo klausimu pajudinti...

Anonimas

Anonimas portretas
Reik reglamenutuoti NT agentūrų veiklą, bent kažkokius reikalavimus kelti agentams. Ir jei įmonė verčiasi nekilnojamojo turto pardavinėjimu ar nuomojimu, tai tuo ir turi verstis.

M.

M. portretas
Kainas reik mazinti uz NT operacijas ir susitvarkys viskas. Dabar uz mazo sandeliuko notarine pirkimo operacija palikau 200eur. Sandelys 4000 kainavo. Normaliai?

Pirmyn Lietuva

Pirmyn Lietuva portretas
Notarai tai tiktai smulkus spekuliantai kai krepsinio vadinami profesionalai gauna milijonus ir moka milijonus pirkdami sportininkus be jokios apskaitos..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių