Dėl Gedimino kalno siūlo skelbti ekstremalią situaciją valstybės mastu

K

K portretas
ir kas sugalvojo uzboginti ta lifta? ar ne Brazauskas, musu valstybes cinikas

cha - juokas pro ašaras

cha - juokas pro ašaras portretas
Todėl ir siūloma įvesti tvarkymą "valstybės mastu", t.y. mokės mokesčius už tvarkymą visa Lietuva

runkeliniai

runkeliniai portretas
/elitiniai/ avigalviai ne malti liezuviu o daryti ir jei nesugebate tai samdykit specus nes po ziemos salciu ir pavasarinio atolydzio rezultatas akivaizdus statyti kaloriferius ir dziovinti pavirsini sluoksni ir statyti laikina pastoge per visa kalno perimetra tai gal sustabdys laikinai kol veliau butu galima butu grezti kiaurymes ileisti armatura ir uzbetonuoti o po to jau galima butu ir velena pakloti ir puseliu pasodinti o neklausyti muziejininku kuriems idomu kas perpamatai o tam yra spindulyne lokacija kurios deka buvo atrasta patalpa cheopso piramydeje taip kad nebukit avigalviais ir netarnaukit briuseliui o tautai.....

aa

aa portretas
kam tas Gedimino kalnas?Kaunas turi savo pilį ir jos kalnas dar negriūva.Kaunas -Lietuvos širdis ir sostinė.:)

GALGI

GALGI portretas
Reiktų 5metam įvesti GEDIMINO mokestį. Tik kokio dydžio?........

o kodel ne

o kodel ne portretas
nubaust kaltininkus valstybes mastu?

ka veikia prokurorai?

ka veikia prokurorai? portretas
kodel ekspertu leidusiu iskirst medzius turtas nekonfiskuotas zalai atlygint?

pasitrinkit makaules

pasitrinkit makaules portretas
Kas liepė išpjaut visus medžius? Ar negalima buvo kažkiek išpjaut, kažkiek atsodint kokių tai krūmokšnių, ir palengva sukultūrint. Aš tai siūlyčiau rast kaltą, ir pasodyt bent kokiems penkiems metams, ir taip su visais.

...

... portretas
TEIST už diversijas privalu davusį komandą medžius iškirst... ir tą dabartinį kalno 'saugotoją' (už sabotažą) kurs VIS per TV pliurpia kad medžiai nė prie ko, ir kad tos nuošliaužos TIK ESĄ paviršinės, kad jos ESĄ kalnui nekenkia. O kalną dabar karklais apsodint, karklų vytelių prikaišiokit, tomis kalnų žolėmis apsėkit, ir tik paskui galėsit medžiais papuošt... ir tik neleiskit artyn to krabo su jo nykščiu.

Anonimas

Anonimas portretas
O Dieve, kad tik GREICIAU NUGRIUTU tas kalnas. Kiek milijonu valstybe SUTAUPYTU. Net Dievui NEPATINKA tokia VAGIU valstybele.

ALGIS

ALGIS portretas
Slenka paviršinis sluoksnis ,jį laikė tik medžiai , kokiems debilams reikėjo būti , kad iškirsti medžius ,dabar traktoriai lygina kalną , o kokia vibracija jiems dirbant ,ant kalno , aikštelėje kasinėjama ir džiaugiasi , kad rado kaulų ,kaskit dar giliau , per metus niekas nepadaryta ,tuojau pilis nučiuoš pas valdovų rūmus , o dabar sėkmės plaunant pinigus .

konservas ar komunistas ce kaltas?!

konservas ar komunistas ce kaltas?! portretas
Tai ce tipo is visos valstijos visi su kibirais ir kastuvais tures atgal sunesti ta kalna?!

jonas

jonas portretas
tie ,kurie kalną apnuogino,tegul ir apmoka išlaidas iš savo kalėdinių atlyginimų.prie ko čia nacionalinis mastas,o ne ministerijos .

R...

R... portretas
Viskas tik žadama.Ir žadės,ko gero,iki tol,kol pilis ims grimzti į tą kalną.Kad nukirsti-tikriausiai išrausti- medžiai turi įtakos kalno griuvimui,matyt,nereikia ir abejoti-juk tiek laiko piliakalnis laikėsi,nė nesiruošė griūti,o viskas prasidėjo po kalno invazijos.

a

a portretas
Kai medžius kirsti, tai sprendžia saujelė, kai pinigus "įsisavinti", nacionalinio masto nereikia. O kai atsakyti už asmeninę nekompetenciją ir iš savo nuosavos kišenės apmokėti kalno atstatymo išlaidas, tai jau nacionaliniu mastu visiems? "Keistas" požiūris. Ką tiria tiriamoji nepriklausoma žurnalistika Vilniuje? Kodėl Balsys geria?

pvzz

pvzz portretas
reikalaujam nubausti kaltuosius......
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių