Vilniaus raj. siautėjęs maniakas kaltinamas išžaginęs 7 mergaites

„Gal ir galėjo taip būti“, – pareiškė 40 metų vilnietis Pavelas Anuchinas, kurį prokurorai apkaltino trijų mažamečių ir keturių nepilnamečių išžaginimu. Sunkiais nusikaltimais apkaltintas vyras akistatos su teisingumu sulaukė tik po 10 metų – tiek laiko tęsėsi įtariamojo paieškos.

P. Anuchinas nuo pareigūnų nesislapstė – įtariamąjį teisėsaugininkai surado pataisos namuose, kuriuose jis atlikinėjo bausmę už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis.

Praėjus 10 metų po įvykių nusikaltimų aukos vėl yra priverstos prisiminti tai, ką išgyveno vaikystėje ar paauglystėje – nukentėjusiosios yra kviečiamos į teismo posėdžius, kur turi pasidalinti nemaloniais prisiminimais.

Penktadienį į Vilniaus apygardos teismą atvyko tik trys iš septynių nukentėjusiosios, tačiau bylą nagrinėjantis teismas liko supratingas – kadangi nusikaltimų aukos aiškino, jog negali smulkiai atpasakoti senų įvykių, teismas pagarsino jų ikiteisminio tyrimo metu duotų parodymų.

Stebėdamas nukentėjusiąsias P. Anuchinas neliko joms abejingas – seksualiniais nusikaltimais kaltinamas vyras visoms merginoms uždavinėjo klausimus, dar labiau jas įskaudindamas. Tiesa, nors ikiteisminio tyrimo metu vyras buvo linkęs iš dalies pripažinti savo kaltę, teisme jis atsakomybės jau kratėsi.

Po posėdžio nukentėjusiosios nepanoro komentuoti teismo proceso, o P. Anuchinas savo veidą slėpė po striukės gobtuvu.

Bylos duomenimis, P. Anuchino pirmąja auka dar 2002 metų gegužę tapo mažametė, vėliau vienas po kito sekė panašaus pobūdžio nusikaltimai.

Pareigūnams įtariamojo asmens nustatyti vis nepavykdavo, nors ne kartą buvo kreiptasi į visuomenę pagalbos nustatant žagintojo asmenybę pagal sudarytą fotorobotą.

Netrukus kriminalistai išsiaiškino, kad įtariamasis po rajono apylinkes važinėjo pilku „VW Passat“ markės automobiliu su automatine pavarų dėže, todėl Vilniaus rajono policijos komisariatas sutelkė visas įmanomas pajėgas nusikaltimus įvykdžiusio asmens paieškai – patikrino apie tūkstantį įtarimus sukėlusių asmenų, galėjusių padaryti tokio pobūdžio nusikaltimus, tūkstančius automobilių.

Pareigūnai nustatė, kad P. Anuchinas, dirbdamas statybvietėse, važinėjo po Vilniaus rajono apylinkes – Marijampolio, Paberžės, Nemėžio, Juodšilių ir Sužionių seniūnijų teritorijas ir tykojo mažamečių ar nepilnamečių aukų dažniausiai tuo metu, kai jos iš mokyklos vienos eidavo į namus.

Nuošalesnėje vietoje jas prievarta įsitempdavo į automobilį, nuveždavo į mišką ir ten išžagindavo, o nusikaltimo pėdsakus stengdavosi pašalinti.

Be to, prievartautojas merginoms grasindavo, kad jeigu jos kam nors papasakos apie prievartą, jas susiras ir susidoros.NAUJAUSI KOMENTARAI

virge

virge portretas
nu jau toki tai tik uz kiausu ir ant sakos....

Pirmiausia

Pirmiausia portretas
reikia bausti visus pornografinių reklamų propaguotojus kaunadienėje ir kituose internetiniuose lietuviškuose portaluose. Reikia kelti žmonių dvasingumą ir atsakomybę už savo poelgius, o ne skatinti pačius žemiausius gyvuliškus instinktus, ką daro mūsų purvasklaida. Net pirmuosiuose puslapiuose kaunadienė nesigėdija spausdinti nuotraukas, kur vyriškos giminės atstovas užsigulęs moterį. Taip ji reklamuoja savo sušvinkusį viešnamį "Intymi erdvė". Geras pavyzdys dvasios nebrendyloms! Tai kodėl tuščiai kalbėti apie įvykusius nusikaltimus? Jų buvo ir bus, jei pati purvasklaida tam skatina!

kažkodėl

kažkodėl portretas
dažniausiai "pasižymi" ruskiai, bet nenuostabu, juk tai Vilnius kosmopolitinis miestas, nusikaltėlių kloaka. jei juos baustų taip, kaip baudė Venckus už "baisų" nusikaltimą, tai neliktų tų prievartautojų, bet juk jiems samdomi ypač brangūs advokatai už valstybės (t.y. mūsų visų pinigus), o jei dar jie pasirašo kokį popiergalį, žiūrėk, dar ir išvengs bausmės. tai ko gi mes norime?
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių