V. Adamkus: turime nepamiršti vienišų žmonių

Antradienio vidurdienį vilniečiai ir miesto svečiai buvo pakviesti į Vinco Kudirkos aikštę paragauti Maltiečių sriubos. Šiuo renginiu norėta priminti, kad Lietuvoje įsibėgėja jau septintą kartą rengiama labdaringa „Maltiečių sriubos“ akcija, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į vienišus, ligotus senus žmones ir juos paremti.

Pirmąjį sriubos samtį įpylė šios gražios akcijos globėjas prezidentas Valdas Adamkus. „Labai vertinu šią akciją. Ji atskleidžia žmogaus jautrumą artimui ir ypač tokios šventės proga, kai simboliškai dalijamės, turi atsispindėti, kad Lietuvoje neturi būti pamiršti vieniši žmonės“, - sakė prezidentas.

Renginyje dalyvavo ir iš Vokietijos atvykęs nepaprastasis ir įgaliotasis Maltos ordino ambasadorius Lietuvai baronas Christianas von Bechtolsheimas. Jis padėkojo V. Adamkui, kad perėmė šios akcijos globą ir pabrėžė, kad organizacija dalijasi ne tik maistu, bet ir geru žodžiu, ir išreiškė norą, kad prie šios akcijos prisijungtų kuo daugiau žmonių – vieni, jei gali, finansiškai, kiti – savanoriaudami.

„Daugeliui žmonių Lietuvoje reikalinga pagalba, slauga, karštas maistas į namus, daug žmonių sunkiai serga, yra vieniši, palikti likimo valiai. Bendromis pastangomis galime jiems padėti, – prieš renginį surengtoje spaudos konferencijoje sakė Maltos ordino ambasadorius Lietuvai. – Rengdami akciją „Maltiečių sriuba“ turėjome ir kitų, platesnių tikslų. Pirmas jų – pakviesti Lietuvos visuomenę atsigręžti į jos silpnuosius – tuos, kurie patys negali savimi pasirūpinti ir kuriems reikalinga mūsų pagalba.“

Pasak jo, kitas akcijos tikslas yra skatinti savanorystę Lietuvoje, ypač socialinę. Maltiečių organizacija Lietuvoje, kaip ir visa Maltos ordino veikla pasaulyje, paremta savanoryste. Daugiau kaip 100 tūkst. dirba maltiečių projektuose visame pasaulyje.

Lietuvoje ši organizacija veikia jau 21 metus. Joje yra per 200 tikrųjų narių, apie 400 savanorių ir 400 jaunų žmonių.

„Maltiečių sriubos“ renginiai vyks 21 Lietuvos mieste. Visi kviečiami prisidėti prie akcijos, kad artėjant gražiausiai metų šventei Lietuvoje neliktų vienišų ir pamirštų žmonių.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

Vistiek visiems vienodai

Vistiek visiems vienodai portretas
Pabudo Adamkus is po prezidento sapnu - tipo geras,sriuba dalina,kas is tos sriubos kai jos 208000 zmoniu nemato?

vyte

vyte portretas
tu isvalei Mičigano ezerą ,tai ,kodėl nepadedi išvalyt pedofilinio brudo ką?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių