NSO Vilniuje - ne kabelinės televizijos reklama (papildyta)

Panašu, kad ketvirtadienio vakaras Vilniuje buvo išties neramus. Penktadienį ryte į portalo diena.lt redakciją paskambinusi skaitytoja pranešė, kad vakar vakare stebėjo didelį gatvėmis skraidantį NSO.

„Pirmą kartą keistą objektą pamačiau apie 17 val. prie vienos maisto prekių parduotuvės Žalgirio gatvėje. Mačiau neatpažintą pilkos spalvos objektą, panašų į lėkštę. Kadangi jis buvo labai toli, pagalvojau, kad kažkas tiesiog leidžia aitvarą. Tuomet pajudėjau Ozo gatvės link ir vienoje „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelėje apie 17.30 val. pamačiau tą patį objektą. Jis buvo pakankamai žemai, todėl jį stebėjo didelis būrys žmonių, daugelis fotografavo, filmavo“, - portalui 1diena.lt pasakojo vardo nenorėjusi atskleisti skaitytoja.

Jos teigimu, keistas objektas buvo maždaug 3 automobilių dydžio, aplinkui jį mirgėjo įvairūs žiburėliai. Kartais pakildavo labai aukštai, kartais nusileisdavo beveik iki pat žemės. Moteris prisipažįsta, kad nežinojusi, kaip reaguoti į tokį keistą reiškinį: „Tiesiog pažiūrėjau ramiai ir nuėjau. Keisčiausia, žiniasklaida tylėjo ir nieko apie tai nepranešė, nors liudininkų buvo tikrai daug “, - stebėjosi skaitytoja.

Į portalo diena.lt redakciją paskambinusi kita moteris teigė, kad tiek ji, tiek su ja tą dieną vienoje įmonėje dirbę darbuotojai taip pat tapo objekto liudininkais, tačiau jo buvo neįmanoma užfiksuoti nei fotoaparatais, nei kameromis: „Visi bandėmė filmuoti ir fotografuoti, bet kadruose nieko nesimato. Dangus, pastatai, o objekto nėra, nors jis buvo tikrai didelis ir ryškiai žibėjo“, - pasakojo įvykio liudininkė.

Oro erdvės pažeidimai neužfiksuoti

Diena.lt nusprendė išsiaiškinti, kas iš tiesų išgąsdino vilniečius.

Prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ atstovo spaudai Frederiko Jansono teigimu, tai buvo vienos kabelinių televizijų „C-gates“ paleistas reklaminis aitvaras, kuris buvo prie Baltojo tilto, o ne prie jų centro: „Žmonėms tik atrodė, kad jis buvo prie „Akropolio“. Iš tikrųjų, jį paleidžia prie Baltijo tilto“, - teigė F. Jansonas.

„C-gates“ atstovai patvirtino, kad vakar tarp 16-18 valandos Vilniuje, prie Baltojo tilto tikrai leido aitvarą. Tačiau jis buvo kvadratinė, balta, maždaug 140 kv. metrų ploto vėliava su įmonės logotipu, be jokių šviečiančių žiburėlių. Be to, ji Ozo gatvėje atsidurti tikrai negalėjo.

Štai, kaip atrodė minėtasis aitvaras:

Krašto apsaugos ministerijos ryšių su visuomene atstove Asta Galdikaitė diena.lt teigė, kad vakar (spalio 18 d.) Lietuvos kariuomenė neužfiksavo jokių šalies oro erdvės pažeidimų.

Bendrojo pagalbos centro atstovė spaudai Auksė Čibirė patvirtino, kad vakar vilniečiai iš įvairių miesto rajonų skambino numeriu 112 ir pranešė apie mieste skraidantį objektą. Tiesa, kai kurių jų pasakojimai priminė būtent minetą raklaminį aitvarą.

Matė ir ateivius

Į redakciją paskambinęs Jonas, teigė, kad pats tapo panašaus įvykio liudininku maždaug 2008 m. Jis papasakojo savo istoriją.

"Neturėjau ką veikti ir naktį žiūrėjau pro langą. Tarp žvaigdžių pamačiau, kad viena išsiskiria ir ima didėti. Pasidarė įdomu ir nusprendžiau pasekti, kas ten vyksta. Netrukus virš mano stogo (Vilniuje, Kalvarijų g.) pamačiau didelę šviečiančią lėkštę, kuri be jokio garso skrido labai žemai ir ėmė judėti link tos žvaigždės.

Staiga kažkas stipriai sušvietė. Galvojau, kad įvyko sprogimas ir tas šviesulys buvo numuštas. Tada aukštai danguje pamačiau tokį didelį kupolą, tarsi balioną, tarsi parašiutą. Jis buvo labai didelis. Tada į jį iš to šviesulio ėmė lipti tokie keisti žmogeliukai su kupromis. Greitai sulipo ir šviesulys ėmė tolti. Tai vyko iki pats aušros", - teigė Jonas.

Netrukus Jonas pridūrė, kad jis panašiais dalykais jau nereikia stebėtis: „Jie yra ir tai nėra kažkoks stebuklas. Aš jau susitaikiau“, - tęsė Jonas.

Tapote įvykio liudininkais? Turite nuotraukų? Prašome kreiptis į redakciją telefonu 8 5 2191366 arba el. paštu redakcija@diena.lt.


Šiame straipsnyje: NSOVilniusKosmosas

NAUJAUSI KOMENTARAI

darius

darius portretas
Kaip nuostabu, prifantazuoji ką nors, parašai redakcijai, ir išspausdina.

s

s portretas
Teiseja skraide ten :D

juokdariai

juokdariai portretas
Nebenarkokit vartotiku , ten skraide CGATES reklama :D kosmonautai
VISI KOMENTARAI 47
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių