„Metro Rock Battle“- jau greitai

Spalio 13-ą dieną, šeštadienį, „Metro Rock Battle“ konkurse iš penkių grupių kelialapį į pusfinalį iškovojo klubo favoritai „Crypts of Despair“ ir atlikėjai iš kaimyninės Latvijos „Slivers Cross“. Pastarieji vos per plauką neliko ant ledo – „Slivers Cross“ savo pasirodymo metu atliko svetimą kūrinį, kas griežtai prieštarauja konkurso taisyklėms. Tačiau didelis žiūrovų palaikymas suminkštino komisijos širdis ir jie nusprendė praleisti muzikantus į kitą etapą. Minėtos grupės aplenkė tokius atlikėjus kaip „S-90c“, „Part Time Porn“ ir scenos naujokus „Wolf Like Me“.

Na, o spalio 27-ą startuoja antrasis „Metro Rock Battle“ mūšis, kurio metu ant scenos išvysime dar vieną atlikėjų penketuką. Antrojo atrankinio turo metu susirungs – „Posterity“, „Red Carpet Disaster“, „The Society“, „Korozija“ ir „Triple Slash“.

„Posterity“ susikūrė 2007-aisais Utenoje. Iki tol vyko intensyvios muzikantų ir atliekamo muzikos stiliaus paieškos, kol galiausiai grupė sustojo prie „death metal“ stiliaus. „Posterity“ sugrojo daugelyje koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose, tačiau 2010-ais metais dėl asmeninių priežasčių grupę paliko būgnininkas bei teko atsisveikinti su bosistu. Po tokių pokyčių „Posterity“ nusprendė savo veiklą perkelti į Vilnių, kur tęsė muzikantų paiešką. Paieškos truko iki 2012 metų vasaros vidurio, kai į bosisto poziciją atėjo Daumantas, vokalo ėmėsi Gražvydas, o už būgnų sėdo Andrius.

Jauniausieji muzikantai II-ąjame „Metro Rock Battle“ ture – „The Society“. Tai jauna, palyginus neseniai susikūrusi grupė iš Vilniaus, grojanti „hard rock‘ą“, tačiau neapsistojanti tik tuo. Vaikinai daug eksperimentuoja, į savo muziką įterpdami „progressive“, „punk“, „funk“ ir „heavy metal“ elementų. Muzikantai konkurse labiausiai nori išbandyti jėgas su labiau patyrusiais muzikantais, na, ir aišku, kaip ir visi tikisi nugalėti.

„Triple Slash“ sudėtį sudaro 5-ios skirtingos asmenybės. Visos jos buvo paveiktos įvairių muzikos įtakų, tokių kaip „Guns N‘ Roses“, „AC/DC“, „Alter Bridge“, „Disturbed“, „Rage Against the Machine“. Minėtų grupių muzikinis poveikis ir pačių atlikėjų charakteriai susipynė į vieną sunkaus, tačiau melodingo, dinamiško ir sudėtingo roko turinį. „Triple Slash“ groja tikrą, gryną roką, - nepriklausantį nei praeičiai, nei dabarčiai – tokį, kuris savyje talpina kiekvieno žmogaus asmenines, egzistencines problemas, tokį sudėtingą, tačiau žavingą kaip ir pats gyvenimas.

„Korozija“ - muzikinis ansamblis iš Kauno, grojantis greitą, technišką ir melodingą „thrash“ metalą, su „old school“ prieskoniu. Grupė gyvuoja jau ne vienus metus, tačiau kolektyvo narių kaita neleisdavo greitai įvykdyti užsibrėžtų tikslų. Nepaisant viso to, kolektyvui svarbiausia kokybė, o ne greitas rezultatas, taigi subūrę stabilų kolektyvą, įrašę pirmąjį singlą, paruošę naują programą gyviems pasirodymams, „Korozija“ atnaujina koncertinę veiklą.

Na ir paskutinė grupė, kuri jau antrą kartą dalyvauja „Metro Rock Battle“ konkurse –„Red Carpet Disaster“. Tai skandalingu elegesiu ant scenos pagarsėję vyrukai, rengiantys ypatingai energingus pasirodymus. Praeitais metais vyrukai suklupo tik pusfinalyje – koją jiems pakišo grubi replika ant scenos vienam iš konkurso informacinių remėjų. Muzikantai susibūrė 2009-ais metais. Nuo to laiko jų siekis išliko toks pat – kurti, groti bei skleisti savo muziką Lietuvoje bei už jos ribų.


Šiame straipsnyje: metroklubas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių