A. Butkevičius: pareigūnams algos didės tik perskirstant finansavimą

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad vidaus reikalų ministro pažadas pareigūnams šiemet 8-12 proc. padidinti algas gali būti įgyvendintas tik perskirstant esamą finansavimą.

„Kiek žinau, tai yra ministro idėja. Jisai turėjo susitikimą su tam tikrais statutiniais darbuotojais. Galimybė yra viena - peržiūrėti asignavimus programų lygyje, o asignavimų valdytojas yra Vidaus reikalų ministerija. Nes jūs puikiai žinote, kad yra Finansinės drausmės įstatymas, kuris neleidžia didinti išlaidų arba leidžia jas didinti tik tam tikru procentiniu dydžiu“, - pirmadienį sakė A.Butkevičius.

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakaukas praėjusią savaitę pareiškė, kad didėjant minimaliai mėnesio algai (MMA) turėtų būti surenkama daugiau lėšų į biudžetą, iš kurių ir būtų finansuojamas pareigūnų algų didėjimas.

„Ir turint viršplaninių pajamų, mes negalime jų nukreipti išlaidų didėjimui, dar kartą pasikartosiu, pagal Fiskalinės drausmės įstatymą“, - teigė A.Butkevičius.

LRT televizijos laidai „Savaitė“ D.A.Barakauskas sakė, kad „per ketverius mūsų kadencijos metus, tiek, kiek turėtų dirbti Vyriausybė, atlyginimai visiems statutiniams pareigūnams, nepriklausomai nuo to, kurioje tarnyboje jie tarnauja, vidutinis atlyginimas pakiltų 30 procentų“.

Jo teigimu, pirmas žingsnis į tai - MMA didinimas.

„Ir visi Lietuvos piliečiai žino, kad Vyriausybė iš karto padidino MMA, kuris realiai atneš į kiekvieno, gavusio MMA, kišenę 110 litų papildomų pajamų (...). Ką žmogus darys gavęs šituos pinigus? Jis pirmiausia stengsis patenkinti savo poreikius: nusipirkti maisto sau ir savo vaikams, drabužių, sumokėti už šildymą, sumokėti už paslaugas. Tie pinigai iš karto atsiras apyvartoje ir nuo šitų pinigų, perkant bet kurią paslaugą ar bet kurią prekę, 21 proc. iš karto nueis į biudžetą per PVM. Tokiu būdu mes gausime papildomas įmokas į valstybės biudžetą. Ir aš manau, kad maždaug apie gegužės mėnesio pradžią mes turėsime galimybę koreguoti valstybės biudžeto išlaidas ir tokiu būdu dalį tų lėšų numatyti statutinių pareigūnų atlyginimų kėlimui“, - aiškino D.A.Barakauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Jei Europos Sąjungoje (ES) yra toleruojama tokia atskirtis, tai ES neturi ateities.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. Anglijoje šiuo metu NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje!
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių