Apsaugos darbuotoją parduotuvės klientai „auklėjo“ kumščiais

Trukdai piliečiams nemokamai išsinešti iš parduotuvės dėžę alaus? Nesvarbu, kas esi, vis vien rizikuoji gauti mėlynę po akimi. Panašios istorijos jau ne pirmąsyk kartojasi viename Naujininkų prekybos centrų.

Paprašė palikti alų

„Jie pranešė alų pro kasas, nesumokėjo ir norėjo eiti pro duris. Priėjau ir mandagiai paprašiau pastatyti alų į vietą“, – apie ketvirtadienio nuotykį pasakojo Naujininkuose įsikūrusio prekybos centro TAU apsaugininkas Tadas P.

Du neblaivūs parduotuvės klientai bandė išsinešti keturias pakuotes po šešis butelius alaus. 24-erių apsaugos darbuotojo prašymas dviem įkaušusiems lankytojams pasirodė įžūlus ir šie nusprendė neišmanėlį pamokyti. Prieš pusantro mėnesio į Vilnių iš Šiaulių atvykęs ir apsaugininku įsidarbinęs Tadas buvo ištemptas į lauką ir sumuštas.

„Kai paprašiau, kad pastatytų prekes, jie ištempė mane į lauką, sumušė, pasiėmė alų ir nuėjo. Kai atsikvošėjau, tuoj pat iškviečiau apsaugą ir policiją“, – prisiminė apsaugos darbuotojas.

Kviečia policiją ir apsaugą

Policija gana greitai sulaikė „klientus“ – pasirodo, tai gretimų daugiabučių gyventojai. Prekybos centras yra daugiabučių kieme, todėl čia daugiausia ir lankosi vietos gyventojai. Tarp jų pasirodo ir tokių, kurie ne visuomet nori susimokėti. Panaši situacija, anot pašnekovo, nutinka jau ne pirmą kartą.

„Ne taip seniai lygiai taip pat buvo sumuštas mano kolega, dirbantis kitoje pamainoje. Tiesa, “klientų„ ten buvo daugiau – aštuoni. Jie taip pat prisirinko alaus, o kai jis pabandė sutrukdyti, jį taip pat ištempė į lauką ir sumušė“, – dėstė prekybos centro darbuotojas.

Visi šie žmonės: ir besilankantys pirmą kartą, ir ateinantys dažniau, apsaugos darbuotojo spėjimu, – pažįstami.

„Nors tie, kurie sumušė mano kolegą, o po to mane, buvo skirtingi žmonės, manau, kad visi jie iš vienos gaujos. Gyvena tuose pačiuose namuose, gal kartu geria“, – svarstė pašnekovas.

Panašių problemų neturėjo

Pasak Tado P., jis ir jo kolega planuoja artimiausiu metu pasikalbėti su vadovybe dėl papildomų saugumo priemonių. Kol kas prekybos centro apsaugos darbuotojai neturi net menkiausio ginklo.

„Aišku, reikėtų kokio ginklo. Bet reikia įsigyti už savo pinigus. Kalbėsime su vadovybe, gal bus kokių pakeitimų. Gal kokios kompensacijos reikės prašyti. Kiek dirbau Šiauliuose, niekada tokio atvejo nėra buvę, kad kas nors būtų bandę sumušti. Vagysčių visur pasitaiko. Sulaikai, iškvieti policiją, bet kad sumuštų? Nesusidūriau nė karto“, -– dėstė Tadas P.

Kitų Naujininkų prekybos centrų ir alkoholiu prekiaujančiu parduotuvių kalbinti apsaugos darbuotojai labai nustebo išgirdę apie incidentą, kai buvo sumuštas pasaugos darbuotojas. Šaltkalvių gatvėje esančio prekybos centro apsaugos darbuotojai žurnalistams teigė, kad pas juos panašių įvykių nebuvo nė karto.

„Ne, pas mus tikrai taip nėra buvę. Gal todėl, kad mes po vieną niekada nedirbame. Taip, kad paimtų prekę, nesumokėtų ir dar sumuštų apsauginį? To tikrai nėra buvę“, – tikino apsaugos darbuotojai.NAUJAUSI KOMENTARAI

LT

LT portretas
Įžulumui nera ribu

    portretas
Daugumos apsauginių darbas ir yra rėkti, keiktis ir daužyti snukius kam papuolė, nesiaiškinant kas kaltas. Siunčiant CV reikia be klaidų parašyti savo vardą (pavardėje leistinos ne daugiau kaip 4 gramatikos klaidos) ir prisegti smegenų rentgeno nuotrauką ir kumščio nuotrauką. Jei kumštis yra didesnis už smegenis, o išvingų kiekis smegenyse neviršyja 3 - į darbą priimamas. Ir tikrai jų darbas ne užtikrinti pirkėjų ir jų daiktų saugumą, o užtikrinti prekių saugumą parduotuvėje. Tam jie išnaudoja vieną smegenų išvingą. Kitos dvi naudojamos, kad nepamiršti pavalgyti ir nepamiršti prieš šikant nusimauti kelnes. Kaip matote, išvingos atsakingos už pirkėjų ir jų daiktų saugumą nebelieka. O jei išvingų tik dvi, tai dar ir prišiktom kelnėm po salę trinasi...

kunigelis

kunigelis portretas
Jo tai dar pradekit saudyti uz alaus bonka invalidai proto
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių