Vieno kambario buto nuoma Vilniaus senamiestyje - apie 1 tūkst. Lt

Nors nekilnojamojo turto pasiūla ir kainos kinta, o kainų burbulas lyg ir sprogo, tačiau būsto nuomos kainos  vis tiek išlieka pakankamai didelės. Už minimalios algos sumą neretai galima išsinuomoti vos vieno kambario, senos statybos ir ne itin suremontuotą butą, kuris greičiausiai bus tolokai nuo miesto centro ar išvis nepatrauklioje miesto vietoje.

Nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt respondentai teigia, kad tokiai situacijai, kai būsto nuomai didžiuosiuose šalies miestuose reikia atseikėti ne mažiau nei šešis–septynis šimtus litų, daugiausia įtakos daro  paklausa. Nuomininkai, neturėdami lėšų įsigyti nuosavą būstą arba nenorėdami mokėti paskolos, nuomojasi, taigi nekilnojamojo turto savininkai naudojasi padėtimi – esant paklausai, galima prašyti didesnės nuomos kainos, nes jeigu būsto neišsinuomos vieni nuomininkai, atsiras kiti.

Respondentai taip pat teigia, kad pakankamai didelėms nuomos kainoms įtaką daro ir tai, kad už mažesnę kainą savininkams nuomoti savo nekilnojamojo turto neapsimoka.

Paanalizavus skelbimuose pateikiamas butų nuomos kainas, pastebima, kad Vilniaus mieste šiuo metu senos statybos butai nuomojami vidutiniškai už 18 Lt/kv. m, naujos statybos – už 23 Lt/kv. m.

Įvertinus pagal vietą mieste ir kambarių skaičių, tačiau neatsižvelgiant į statybos metus, Vilniaus senamiestyje 1 kambario buto nuoma skelbimuose siekia vidutiniškai 1050 Lt/mėn., 2 kambarių – 1750 Lt/mėn., 3 kambarių – 2570 Lt/mėn. Senamiestyje nuomojamo būsto kainos bene didžiausios sostinėje, nes butai dažniausiai būna pakankamai dideli (apie 100 kv. metrų ar didesni), prabangiai įrengti, nors ir senos statybos, bet neretai su savarankiškai reguliuojamu šildymu, neretai orientuoti į užsieniečius ir pan.

Žirmūnuose 1 kambario butus norima išnuomoti vidutiniškai už 700 Lt/mėn., 2 kambarių – už 1000 Lt/mėn., 3 kambarių – už 1300 Lt/mėn. Pašilaičių mikrorajone 1 kambario buto nuomos kaina skelbimuose siekia vidutiniškai 550 Lt/mėn., 2 kambarių – 800 Lt/mėn., 3 kambarių – apie 1050 Lt/mėn.

Nuomai galint skirti iki 500 Lt/mėn., dažniausias variantas – kambario nuoma. Vilniuje kambario nuomos kaina, kai tenka gyventi su šeimininkais arba kitais nuomininkais, svyruoja vidutiniškai nuo 250 iki 450 Lt/mėn.

Palyginti butų nuomos kainų skelbimuose metinį pokytį, Vilniuje per paskutinius metus nuomos kainos yra padidėjusios apie 15 proc.


Šiame straipsnyje: nekilnojamasis turtasbutainuoma

NAUJAUSI KOMENTARAI

WESCO LOAN

WESCO LOAN portretas
Ar bet finansinių sunkumų natūra? Ar jums reikia paskolos išvalyti savo skolas? Ar jūs verslo žmogus, ar moteris, kurie ketina plėsti savo verslą? Worry ne daugiau, čia ateina jūsų įmanoma. Mes siūlome visų rūšių paskolų privatiems asmenims, įmonėms ir bendradarbiauti organizacijų, kurios turi paskolą esant žemai palūkanų 2% norma, susisiekite su mumis šiandien tikrą paskolos E-mail: wescoloaninvesment@gmail.com FORMA paraiška gauti kreditą Pareiškėjo pavadinimas: Šalis: Pareigos: Lytis: Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: amžius Telefonas: Suma, kurios reikia: Paskolos terminas: Mėnesio pajamos iš reklamos: Ačiū, aš laukia jūsų laišką greičiau. Su geriausiais linkėjimais. Telaimina jus Dievas. Mr Vero jonas

Iš Gedimino pr.

Iš Gedimino pr. portretas
Kas ieško, tas randa. Nuomojamės 2 kamb. butą (apie 60 kvadr. m.) Gedimino pr., žiemą - 700 Lt, vasarą nuoma - 800 Lt. Žinoma, butas seniai remontuotas, tačiau turi visus būtinus patogumus...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių