Lietuvos „Statoil“ – pavyzdys 2,7 tūkst. Europos degalinių

 • Teksto dydis:

Degalinių tinklo „Statoil“ savininkai Lietuvą pasirinko testui, kurio rezultatai ir lietuvių skonis lems, kokie nauji šviežio maisto standartai bus įdiegti 2,7 tūkst. degalinių visoje Europoje. Kanados kapitalo grupei „Couche-Tard“ priklausančioms degalinėms Lietuvoje ir Norvegijoje patikėta išgryninti, kokia patirtis vietoje kepant duoną ir gaminant visiškai šviežius sumuštinius, nusistovės kitose tinklo degalinėse.

„Statoil“ tapo pirmuoju degalinių tinklu Lietuvoje, kuris pasiūlė visiškai šviežiai paruoštus sumuštinius. Testinis projektas vyksta 15-oje degalinių, esančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Lazdijuose, Kryžkalnyje, Elektrėnuose, Joniškyje, Kalvarijoje ir naujai atidarytoje degalinėje netoli Garliavos.

„Šviežių sumuštinių projekte Europoje dalyvaujame kartu su Norvegija: toks pat skaičius degalinių abiejose šalyse išbandys kokybiškai naujo lygmens maisto populiarumą, procesų efektyvumą ir vėliau savo patirtį perduos kitoms šalims. Degalinės parinktos taip, kad pasiektume įvairius klientus: keliaujančius greitkeliais, užsukančius miesto centre ar kaip tik – užmiestyje“, – sako Lietuvos „Statoil“ degalinių tinklą valdančios bendrovės „Circle K Lietuva“ vadovas Skirmantas Mačiukas.

Šviežių sumuštinių projektą „Statoil“ įgyvendina kartu su virtuvės šefu iš Italijos Gian Luca Demarco, kuris sukūrė originalias receptūras ir asmeniškai apmokė kiekvienos degalinės darbuotojus, dirbsiančius su šviežiu maistu.

„Sveikatingumo, rūpinimosi savimi tendencijos Lietuvoje ir visame pasaulyje stiprėja, tampa vis aktualesnės. Siekiame būti lyderiais diegiant naujoves ir keliant kokybės kartelę. Būtent kokybę laikome savo vizitine kortele: pradedant profesionalaus virtuvės šefo receptais bei mokymais, žaliavų kokybe ir baigiant griežta maisto sauga. Šviežiai gaminamų sumuštinių pasiūla po kurio laiko atsiras ir kitose Europos šalyse.  Mes tampame tramplinu į naują tarptautinę patirtį ir turime galimybę su ja susipažinti pirmieji“, – teigia „Circle K Lietuva“ rinkodaros vadovė Renata Timoščik.

„Circle K Lietuva“ valdo 80 degalinių tinklą: 68 visapusio tarnavimo „Statoil“ degalines ir 12 automatinių „Statoil 1-2-3“ degalinių.

Degalinių tinklas „Statoil“ šiemet planuoja plėtros šuolį ir 10 mln. eurų viršijančias  investicijas. Įgyvendinus suplanuotą plėtrą, „Circle K Lietuva“ priklausys 74 visapusio aptarnavimo ir 12 automatinių degalinių „1-2-3“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Jūrininkų prospekte gražus vaizdelis- dyzelis statoile - 1,09 Eur, o už 50 metrų ta pati salerka - 0,93 Eur Sauridoje... 16 centų skirtumas... :D Sakykit ką norit, kad ten kuras prastesnis. kad mašina daugiau jo suryja, skirtumo nejaučiu. Važiuoja taip pat, variklis švarus ir gražus- dariau kapitalinį remontą žiemą.

Ruskiui

Ruskiui portretas
Jaronimui važuok i savo kacaplandija ten bus su tau priimtinais pavadinimais o šiaip tau kvailam mongoloidui apsišvietimui K-Cirkle yra kanadiečių įmonė.

Jaronimas

Jaronimas portretas
Deja deja Yra melas, didelis melas ir statistika (apklausos). Statoil nusivažiavo perlenkdama kainas paslaugų ir prekių jau senai. Nuo tada kai yra ne skandinavų o deja amerikonų įmonė. Su dar blogiau - lietuviškais vadovais. Panevėžio apvažiavimo Statoilas jau ir VC apmokestino - tai gal nueikit jį išplaukit retkarčiais? Jau lygis žemiau nei visokių lietuviškų degalinėlių. Dėl kainų aš neverkiu, bet susitvarkykit, teršiat vardą Statoil. Per ilgai leido juo naudotis. Dėkit tą CircleK ar koks ten, ir gyvenkit šiukšlyne.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių