Tyrimas: 58 proc. žmonių šeimos finansinę padėtį vertina patenkinamai

58 proc. Lietuvos gyventojų savo šeimos finansinę padėtį vertina patenkinamai, atskleidė naujausias tyrimas.Teigiančių, kad jų šeimos padėtis yra bloga arba labai bloga buvo 22,5 proc., labai gerai arba gerai savo šeimos padėtį vertino 18 proc. šalies gyventojų, parodė „TNS LT“ atliktas pirkimo ir vartojimo įpročių tyrimas.

„27 proc. šeimų ateityje tikisi materialinės padėties pagerėjimo. Kas antras gyventojas įsitikinęs, kad jo šeimos padėtis per ateinančius dvejus metus išliks nepakitusi. Ir tik penktadalis apklaustųjų prognozuoja, kad jų šeimos finansinė padėtis pablogės“, – pranešime spaudai teigė „TNS LT“ Media departamento projektų vadovė Justina Tauginienė.

Geriausiai savo šeimos materialinę padėtį vertino jaunimas nuo 15 iki 19 metų - taip teigė 24 proc. šios grupės atstovų. Pagal šį rodiklį išsiskyrė ir 30-39 metų amžiaus grupė, taip pat aukštąjį išsilavinimą įgiję ir miestuose gyvenantys žmonės. Blogiausiai savo padėtį įvertino 50 iki 59 metų amžiaus žmonės, žmonės iš kaimo vietovių.

„TNS LT“ teigia, jog Lietuvos šeimoms labiausiai rūpi remontas, sveikata ir vaikų išsilavinimas.Kaip svarbiausią šeimos tikslą per artimiausius dvejus metus – remontą minėjo kas trečias, sveikatą – kas ketvirtas, o išsilavinimą – beveik kas penktas apklaustas šalies gyventojas. Į ketvirtąją vietą tarp tikslų, kurie buvo įvardinti kaip svarbiausi Lietuvos šeimoms, pateko siekis susirasti arba pakeisti jau esamą darbą. Taip teigė 19 proc. apklausoje dalyvavusių gyventojų. 16 proc. apklaustųjų teigė, kad jų šeima apskritai jokių tikslų neturi, teigia „TNS LT“.

15 proc. apklaustų gyventojų sakė, kad jų šeima per artimiausius dvejus metus rengiasi pakeliauti, 12 proc. – taupyti ir investuoti lėšas, 11 proc. – įsigyti transporto priemonę. Rečiau Lietuvos gyventojai užsiminė apie planus grąžinti paskolą, ilgalaikio naudojimo prekių įsigijimas, esamo būsto pakeitimą.

Sąrašo pabaigoje atsidūrė siekis įsigyti pirmą savo nuosavą būstą arba vasarnamį ar sodybą.  Pirmąjį šių metų pusmetį tyrime apklausti 1847 Lietuvos gyventojai nuo 15 iki 74 metų amžiaus.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Rudenį, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)

nuomone

nuomone portretas
kodel 58%,kodel ne visas 100% kaip TSRS,na del akiu tegul 99% antra,remontas svarbiau nei sveikata,nusakews dar tokio idiotizmo neteko girdeti,is kur tokia kuryba, einam toliau svarbiausia zodi taria 15-19 metu zmones ,j tai jaunuoliai dauguma ,kuriu nezino ka reiskia darbas,ka jie gali spresti apie seima,jei jos dar nesukure ir uz juos sprendzia tevai,nu ir tyrimas,prajuokinot

RM

RM portretas
Ne 58 proc. o daugiau, nevykėlius, kurie turi internetus padejavimui irgi įskaičiuokit.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių