Pramonininkai partijas ragina siekti stabilios mokestinės aplinkos

Lietuvos pramonininkai, artėjant rinkimams, šalies politines partijas ragina siekti stabilesnės mokesčių aplinkos, teigia naujasis Lietuvos pramonininkų konfederacijos vadovas Robertas Dargis.

„Ir mokestinė aplinka, ir viešasis administravimas - svarbu suprasti, kad valdžios konkurencingumas turi būti pagrindinė (siekiama - BNS) raudona linija. Kitas dalykas - energetika. Mes nemanome, kad pasirinktas kelias yra geriausias, ir siūlysime alternatyvų būdą“, - pirmadienį žurnalistams sakė R.Dargis.

Kokios yra LPK siūlomos energetikos reformos, pirmadienį pristatytoje LPK programoje konkrečiai neįvardijama - siūloma skatinti atsinaujinančios energijos gamybą, tačiau tik tos, kurios kaina „artėja prie elektros energijos rinkos kainos Lietuvoje“, o suskystintų dujų terminalas esą privalo netapti „našta Lietuvos verslui ir gyventojams“.

„Tik nuo mūsų pačių (LPK - BNS) efektyvumo priklauso, kiek tų klausimų bus išspręsta. Kitą ketverių metų laikotarpį įsivaizduojame kitokį - mes patys turime tapti aktyvesni“, - tvirtino R.Dargis.

LPK vadovas teigė, jog pramonininkai pirmą kartą siekia partijų dėmesį atkreipti į emigracijos problemą.

„Šiandien valstybės augimas yra tiesiogiai priklausomas nuo žmonių, kurie toje valstybėje dirbs“, - žurnalistams sakė R.Dargis.

Vilniaus universiteto profesorius Rimantas Rudzkis, vertindamas pramonininkų siūlymus, teigė, kad esant neramiai situacijai pasaulio rinkose šiuo metu svarbiausia konkurencingumo didinimas.

„Šiuo metu reikia koncentruoti pastangas į Lietuvos konkurencingumo didinimą - kad jaunimas nebebėgtų iš šalies“, - žurnalistams sakė R.Rudzkis.

R.Dargis savo ruožtu pirmadienį kalbėjo, jog šiuo metu politinė kampanija vyksta vangiai.

„Politinė kampanija vyksta labai vangiai. Nėra jokių diskusijų. Konservatoriai iki šiol nėra viešai pateikę programos. Tai yra naujas ženkla visuomenei, kad mes atbukome nuo tų svarbių dalykų“, - kalbėjo R.Dargis.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą reikia atsikratyti Lietuvą naikinančių partinių gaujų: - LSDP; - TS LKD; - “Tvarka ir teisingumas”; - Liberalų ir centro sąjungos; - Liberalų sąjūdžio; - lendančių į seimą svetimšalių “lenkų rinkiminės akcijos”, ruso Uspaskich “Darbo partijos” ir kitų tokių į juos panašių. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.

Hm

Hm portretas
O stabili mokestinė aplinka - tai mokesčiai 100 procentų nuo pajamų!
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių