Lietuvos degalų prekybininkai svarsto, kaip nebranginti dyzelino

Lietuvai nuo 2013 metų nepadidinus akcizo dyzelinui, prieš šalį gali būti pradėta pažeidimo procedūra.Lietuvos degalų pardavėjai, kovodami dėl mažesnių akcizų ir kainų, siūlo burti bendras pajėgas su kaimynais, o latviai mano, kad tikslingiau visiems kartu įvesti degalų kiekio vilkikų bakuose apribojimus, rašo „Verslo žinios“.

Latvijos degalų prekybininkų asociacijos valdybos pirmininkas Martinis Stiranas teigė, kad bendri šalių veiksmai sveikintini, tačiau abejoja, jog pavyktų pasiekti laukiamų rezultatų dėl akcizų degalams mažinimo.

Latvijos asociacija kelia idėją, kad būtų įvesti apribojimai krovininio transporto bakuose įvežamam degalų kiekiui.„Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija - tai ES šalys, kurios turi sienas su Rusija, Baltarusija ir Ukraina, jos yra vartai tarp Rytų ir Vakarų, visos jos kartu turėtų kreiptis, kad šiuo metu Europos Sąjungoje galiojantys akcizų minimumai būtų apsvarstyti“, - sakė Lietuvos naftos produktų prekybos įmonių asociacijos prezidentas Lukas Vosylius.

Įsipareigojimų nevykdymo atveju Europos Komisija gali pradėti pažeidimo procedūrą prieš Lietuvą.

Nuo kitų metų sausio Lietuvoje numatoma padidinti akcizo tarifą dyzelinui nuo 1043 iki 1140 litų už tūkstantį tonų.


Šiame straipsnyje: dyzelinasakcizas degalams

NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Kad gyventi oriai Lietuvoje, reikia atsikratyti visų štai šių partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partijos) ir gaujos vadeivos Algirdo Butkevičiaus; - TS LKD (Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų) ir gaujos vadeivos Andriaus Kubiliaus; - Partijos Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjungos su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir gaujos vadeivos Eligijaus Masiulio. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.

leonas

leonas portretas
Tai pat buvo prie sovetu,kaip pasakis Verchuske EU taip ir bus,ir juokios konkurencijos.O man svabu kad nekistu i kura Biopriedu,ir tai jau statoile 6,6%,galima iki 7.Juk kas turi masinosnuo2005 metu tai kenkia kuro siurbliams,ir visai CDI sistemai.O mano masinai voketijoi sake isvis nedaugiau 5.5%.

nafik

nafik portretas
Šunsnukiai prakeikti,kiek jūs dar mus melšite?
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių