Lietuvoje bedarbių dar padaugėjo

Lietuvos darbo biržos duomenų registre lapkričio 15 d. buvo 202,3 tūkst. bedarbių – 10,04 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų, t.y. šiek tiek daugiau nei prieš savaitę, kai registruota 202,1 tūkst. oficialiai darbo neturinčių žmonių.

Teritorinių darbo biržų specialistai lapkričio 9–15 dienomis užimtumą suteikė 5,6 tūkst. bedarbių: padėjo įsidarbinti 3,9 tūkst., į aktyvios darbo rinkos politikos priemones nusiuntė 1,7 tūkst., iš kurių daugiausia – 59,1 proc. – pradėjo savarankišką veiklą, įsigiję verslo liudijimus, 18,3 proc. – viešuosius darbus, 14,3 proc. dalyvaus užimtumo rėmimo priemonėse, 8,3 proc. mokysis profesijos.

Darbdaviai per savaitę įregistravo 3,9 tūkst. laisvų darbo vietų – keturios iš penkių buvo skirtos neterminuotam darbui. Darbo rinkoje paklausiausi išlieka pardavėjai – 360, sunkiasvorių sunkvežimių ir krovinių transporto priemonių vairuotojai – 173, lengvųjų automobilių, taksi ir furgonų vairuotojai – 100, rinkodaros specialistai ir pardavimų vadybininkai – 117, administracijos sekretoriai ir jaunesnieji giminiškų profesijų specialistai – 67, statybininkai, naudojantys tradicines medžiagas – 103, dailidės ir staliai – 66, siuvėjai – 82, virėjai – 97, suvirintojai – 59, buhalteriai ir apskaitininkai – 42.

Teritorinės darbo biržos bedarbio statusą suteikė beveik 7,2 tūkst. darbo ieškančių žmonių, iš jų 1,4 tūkst. (19,1 proc.) buvo jaunesni nei 25 metų amžiaus.

Nedarbo socialinio draudimo išmokos buvo mokamos 32,9 tūkst. (16,2 proc.) registruotų bedarbių, pranešė Lietuvos darbo birža.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai … Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai … Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

lietuvis

lietuvis portretas
tai kad kalbos ejo kad darbo pilna kur tik benueisi visur prims

tai

tai portretas
juk Prezidentai norejo mus nuvaryt i bedugne,tai ju nuopelnas...politikai kaip politikai,patyrus Prezidentu spaudima,jie liko bejegiai ir musu sali paverte pacia skurdziausia is visu Europos saliu
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių