Gruodžio sėkmės scenarijus sausį nepasikartojo

Pluša senis Kęstas – baigėsi Kremliaus mediniai rubliai

Pluša senis Kęstas – baigėsi Kremliaus mediniai rubliai portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo „Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką”. Taip žmogelis beveik trečdaliu pasididina savo komentarą.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Subtiliai pamirštama pasakyti, kad iš Lietuvos išvyksta LIETUVIAI, o į Lietuvą atvyksta slavai - chocholai, tokiu tempu po 10 metų Lietuvoje liks 1,3-1,5 milijono lietuvių ir milijonas chocholų, net sovietai nesugebėjo tokių rezultatų pasiekti.

Kęstas

Kęstas portretas
"Trys sąlygos, kurias nuo 1950-tųjų metų sociologai laiko svarbiausiomis, kad artimai susidraugauti: artumas; pasikartojanti, nenumatyta sąveika; ir aplinka, kurioje galima atsipalaiduoti bei pasikalbėti atvirai. Štai kodėl tiek daug žmonių suranda savo visą gyvenimą trunkančias draugystes universitete." Štai kodėl liberalo Steponavičiaus ir konservatoriaus Kubiliaus organizuotas Lietuvos universitetų pavertimas diplomų parduotuvėmis toks skaudus mums, lietuviams. Mūsų universitetų kokybė dramatiškai krito. Gabiausieji jauni lietuviai dabar studijuoja užsieny. Jų geriausi gyvenimo draugai yra kitataučiai. Naivu todėl tikėtis, kad mūsų gabiausieji kada nors grįš namo, į Lietuvą. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Dv

Dv portretas
Skaiciuoja gruodi kai visi namo ant svenciu gryzta.nu idomiai statistika skaiciuoja.

Kęstas

Kęstas portretas
Kadėl nepavyksta sukurti pakankamai gerų darbo vietų Lietuvoje? Šiuolaikiniame pasaulyje konkuruoti be mokslo neįmanoma. Vokiečiai tai supranta. Vokiečiai neskuba skirti gynybai net tuos 2 proc. BVP, kuriuos rekomenduoja NATO. Kur vokiečiai investuoja tuos pinigus? Į mokslą. "Per Merkel 12 metų kancleriavimo metų Vokietijos federalinės mokslo išlaidos beveik padvigubėjo. Susitarimas sudaryti naują koalicinę vyriausybę Vokietijoje didina išlaidas mokslui dar labiau. Tai reiškia, kad ateinančiais metais federalinėms išlaidoms Vokietijos mokslo sistemai bus papildomai skirti 2 mlrd. eurų, siekiant didinti šalies bendras mokslinių tyrimų išlaidas nuo mažiau nei 3% bendrųjų vidaus išlaidų iki 3,5% 2025 m.

Kęstas

Kęstas portretas
Šis padidėjimas duos Vokietijai trečią vietą visame pasaulyje pagal moksliniams tyrimams ir plėtrai skirtą vidaus išlaidų dalį iškart po Izraelio ir Pietų Korėjos [1]." Tuo tarpu mes Lietuvoje investuojame į pasenusius Boxerius ir kvailiojančius šauktinius (atsimenate sulaužytas kaukoles?) jau 2 proc. BVP. Norime pakelti iki 2,5 proc. BVP. Boxerius atiduodame į metalo laužą. Šauktiniai atitarnauja ir emigruoja. Kas lieka Lietuvoje iš tų 2 proc. BVP? Ką sodinsime kalėjiman už šią naują tvarką ir Lietuvos potencialo sunaikinimą? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių