Daugiausia šansų įsidarbinti turi pardavėjai

Lietuvos darbo biržos duomenimis, lapkričio 1 d. šalyje buvo 196,4 tūkst. darbo ieškančių žmonių – 9,75 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų.

Teritorinių darbo biržų specialistai spalio 26-31 dienomis užimtumą suteikė 5,7 tūkst. bedarbių: padėjo įsidarbinti 3,8 tūkst. darbo ieškančių žmonių, pasiūlė dalyvauti užimtumo rėmimo priemonėse – 1,9 tūkst., iš kurių daugiausia – 32,4 proc. – pradėjo mokytis, 28,2 proc. ėmėsi savarankiškos veiklos, įsigiję verslo liudijimus, ir 21,1 proc. pradėjo dirbti viešuosius darbus.

Per savaitę (spalio 26-31 dienomis) teritorinių darbo biržų specialistai profesinio mokymo programose pasiūlė dalyvauti 230 darbo ieškančių žmonių: iš jų 160 įspėtų apie atleidimą darbuotojų tobulins kvalifikaciją ir 70 jos mokysis. Daugiausia besimokančiųjų siekia įgyti transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojų pradinės profesinės kvalifikacijos pažymėjimus, taip pat kirpėjo kvalifikaciją ir verstis individualia veikla pagal verslo liudijimus, dalyvauti pastatų apšiltintojo mokymo programoje.

Per savaitę darbdaviai pateikė 3,6 tūkst. darbo pasiūlymų. Darbo rinkoje paklausiausi pardavėjai – 251, sunkiasvorių sunkvežimių ir krovinių transporto priemonių vairuotojai – 186, rinkodaros specialistai ir pardavimų vadybininkai – 114, dažytojai – 105, lengvųjų automobilių, taksi ir furgonų vairuotojai – 88, virėjai – 73, garo variklių ir katilų operatoriai – 67.

Bedarbio statusas buvo suteiktas 5,7 tūkst. darbo ieškančių žmonių, iš jų 1,2 tūkst. (21 proc.) – jaunesni nei 25 metų amžiaus.

Nedarbo socialinio draudimo išmokos buvo mokamos 32,7 tūkst. (16,6 proc.) registruotų bedarbių.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs.

toma

toma portretas
Pardaveju daugiausia truksta uz tai ,kad mazai apmokamas darbas ir tokiame darbe ilgai nedirba.O pardavejo darbo vietos bus laisvos tol, kol uz gaunama atlyginima zmogus negales isgyventi ir susimoketi mokesciu.Lietuvoje bus dar blogiau,akivaizdu , nes mokesciai kyla .Burbulus pucia seimo nariai,lyg tai zmones nesuprastu ,kad gyvenimas blogeja.

tiesa

tiesa portretas
isnaikino pramone, liko perku, parduodu, o dar kai atlyginimai kaip Afrikoj, tai vietu pilna, nes nieks nenori dirbt uz dyka. Kiek valandu reik prasedet parduotuveje? Kokia alga? Ar galima gyvent oriai, ar vergauja? Kam dar ausint, pilna darbu, bet kad jau dirbt brangiau iseina, negu nedirbt, niekam nerupi... Taigi vieninteles Venckienes programoje buvo si problema, mazint atskirti, nes vadovai, maudos jau ne sampano vonioje, o brangiausio brendzio....Pasidziaukit, kas balsavot uz darbo partija, viskas brangs, nes brangs dyzelinas, o algas pakels tik puse metu pasigincyje seime....
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių