Darbo biržos slenksčius mina daugiau bedarbių

Lietuvos darbo biržos duomenimis, lapkričio 8 d. šalyje buvo registruota 202,1 tūkst. bedarbių – 10,03 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų. Prieš savaitę šalyje buvo 196,4 tūkst. darbo ieškančių žmonių.

Teigiama, kad lapkričio pradžioje bedarbių skaičiaus didėjimui įtakos turėjo sezono ypatumai, kai darbo biržos siųsti asmenys sugrįžta iš laikino užimtumo priemonių (pasibaigus viešųjų darbų, terminuotų darbų, verslo liudijimų ir kitoms aktyvios darbo rinkos politikos priemonėms).

Per savaitę teritorinės darbo biržos užimtumą suteikė 5,8 tūkst. šalies bedarbių: daugiausia jų – 3,7 tūkst. – įdarbinta, į aktyvios darbo rinkos politikos priemones nusiųsta 2,1 tūkst., iš jų daugiausia – 68,6 proc. – įsigijo verslo liudijimus, 23,3 proc. pradėjo dirbti viešuosius darbus.

Darbdaviai lapkričio 2-8 dienomis įregistravo 3,9 tūkst. laisvų darbo vietų. Daugiausia darbo pasiūlymų buvo pardavėjams – 390; sunkiasvorių sunkvežimių ir krovinių transporto priemonių vairuotojams – 256, garo variklių ir katilų operatoriams – 84; rinkodaros specialistams ir pardavimų vadybininkams – 162, siuvėjams – 167; virėjams – 127, buhalteriams ir apskaitininkams – 66, suvirintojams – 54.

Teritorinės darbo biržos bedarbio statusą suteikė 5,9 tūkst. darbo ieškančių žmonių, iš jų 1,1 tūkst. (18,3 proc.) buvo jaunesni nei 25 metų amžiaus.

Nedarbo socialinio draudimo išmokos buvo mokamos 33 tūkst. (16,3 proc.) registruotų bedarbių.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai … Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai … Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

marytė

marytė portretas
yra to darbo ,bet kad darmojedai ,neina dirbti nes gauna dykus pinigus iš darbo biržos ,komunalines lengvatas ir dirbti jiems neužsimoka.Tokių kiekvienas pažysta daugybę.Vieni niekur nedirba ,nes pilnai pragyvena ,o kiti dirba įvairius nalegalius darbus.vyriausybė tai puikiai žino ir dirbančių ,bei sąžiningai užsidirbusių pensijas sąskaita juos išlaiko.pati ,nors gaunu invalidumo pensiją dirbu,tad daugumas laiko kvaile ,nes nedirbdama gaučiau visokis kompensacijas.bet ne taip esu išauklėta ,kad gyventi ištiesta ranka .O tų darbų tikrai yra,

marytei

marytei portretas
Nėra to darbo yra tik vergavimas. Pats turiu paklausią specialybę, bet niekas darbo nesiūlo. O jei siūlo, tai minimumas. Tai, kad aš tą minimumą užsidirbu iš namų neišeidamas. O ką daryti pageriančiais ir pan. kontingentu? Kas jiems duos darbo bent už minimumą?
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių