Darbo birža 2013 metais bus finansuojama iš „Sodros“ lėšų

Seimas leido užimtumo rėmimo politiką įgyvendinančią Darbo biržą iki 2013 metų pabaigos finansuoti ne iš valstybės biudžeto, o iš nedarbo draudimo lėšų, kurios bus skaičiuojamos „Sodros“ biudžete.

Tam kitais metais numatyta per 400 mln. litų.

Seimas ketvirtadienį priėmė atitinkamas Užimtumo rėmimo bei dar kelių kitų susijusių įstatymų pataisas.

Anksčiau buvo numatyta, kad pereinamasis laikotarpis, kuriam pasibaigus, Darbo birža būtų finansuojama iš valstybės biudžeto, truks nuo 2009-ųjų pradžios iki 2012-ųjų pabaigos.


Šiame straipsnyje: Sodradarbo biržaišmokos

NAUJAUSI KOMENTARAI

RM

RM portretas
Iš bankrutavusios SODROS lėšų. Mirštu iš juoko nuo anekdotų, o kai pagalvoju apie finalą nebelinksma darosi.

pensininke

pensininke portretas
Pinigus soc draudimui atskaiciuoja vyriausybe pagal savo priimtus istatymus,o pinigai patenka i SODRA kaip i atskira UAB,ir taip iseina lyg tai jau vyriausybei nepriklauso,cia atskiras biudzetas?tai kas cia per cirkai,As dirbau 35 metus ir vyriausybes nutarimu man buvo atskaiciuojama 33% soc draudimui,tai kur pasidejo mano pinigai?,kad SODRA man pasidaro atskira respublika ir stena ,kad nera pinigu?nestatykit rumu,nesvaistykit savo premijoms,o jei kazkur issvaistyta tie metu metais moketi pinigeliai tai yra 140 seimunu,tegu atranda,Skaitom save ,kad gyvenam demokratineje salyje-o kai isdirbes 30-40 m iseini i pensija,tai visi nusikrato,kad is Taves per tiek metu ateme tiek pinigu!,kur pensiju padidinimas seimunai-rinkimai pasibaige-vykdykt savo pazadus!Nevaidinkit ,kad tik svarscikas svarbiausias Lietuvoje!

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių