Asociacija: analoginės televizijos išjungimo kompanija kelia klausimų

Analoginės antžeminės televizijos išjungimo viešinimo kompanija kelia problemų, teigia Lietuvos kabelines televizijas asociacija.

Anot jos vadovės, kabelinių televizijų žiūrovus reikia nuolat raminti, kad jiems nereikia „sukti galvos“, nes analoginė televizija kabeliais po spalio 29 dienos bus rodoma, kaip įprasta.„Mes atliekame socialinio antidepresanto vaidmenį, nes po kiekvienos tokios didesnės (viešinimo - BNS) akcijos turime raminti klientus“, - kalbėjo Vaiva Žukienė.

Pasak jos, artėjant antžeminio analoginio signalo išjungimui - spalio 29 dieną - yra daug problemų, kurios pradeda ryškėti.

„Visų pirma, tai, kaip tai pranešama žiniasklaidoje. Antra problema - valstybinė viešinimo kompanija, ją pasidalijo žiniasklaida, ir kabelinė televizija joje praktiškai nedalyvauja. Mums reikia labai atidžiai ir įdėmiai stebėti, kas yra viešinama“, - kalbėjo V.Žukienė.

Jos teigimu, jau buvo trys atvejai, kai informacija apie išjungimą buvo netiksliai nušviesta.„Nelabai skiria patys žurnalistai, kas yra antžeminė ir kas yra neantžeminė televizija“, - sakė V.Žukienė.

Anot jos, valdžios viešinimo kompanija yra skirta visiems, todėl informacija neturėtų būti „tokia aptaki“ ir turėtų būti aiškesnė.

„Buvo praleistas žodis “antžeminis„, kai kai kurie operatoriai bandė teigti, kad analoginės televizijos iš viso nebeliks“, - kai kuriuos netikslumus pastebėjo vadovė.

LKTA skaičiuoja, kad analoginės antžeminės išjungimui yra pasirengę 74 proc. Lietuvos gyventojų, arba 884 tūkst. namų ūkių.Komentarai 4 Rašyti komentarą

Mes

Mes portretas
Mes palauksim, o gal koki kanala pagausim ir po spalio. Na blogiausiu atveju busim kol iskesim be TV.o gal priprasim? Kažin ka ten dar Auštrevičius "įsipareigojo" ES lietuvių vardu?

Anloginės

Anloginės portretas
Asociacija: anloginės televizijos išjungimo kompanija kelia klausimų

Kestas

Kestas portretas
tas priverstinis perjungimas visumoj nusikaltimas ir kliedesys.Turiu prieskario laiko radija,ji puikiausiai veikai ir niekas nedraudzia jos klausyt nors FM diapazono joje ir nera.Todel niekaip nesuprantu kas cia per priverstinis junginejimas,jei tikrai geresne kokybe(nors kokybiska analogine,ne HD, man graziau ziurisi) as pats pereisiu.Taip kad matosi tik ciniskas pinigu plovimas

sigis

sigis portretas
nežinau kaip aš galėsiu kokybiškai žiūrėt tą kvailą vietinę šikitmininę televiziją, nes žauriai apsigavau su tiuneriu TV STAR iš "draugiškos gatvės senučių" parduotuvės. Nesimeskit ant pigios mėsos, nes ir Jūs sudegsit-pigią mėsą šunys jėda. Parduotuvėj jie netikrinami, parduodami dar vienoj užantspauduotoj dėžėj, kurią nuardo kaskininkė. Defektai: blogai ir sunkiai išsijungia (įsijungia pusė velnio) pulteliu; vaizdo kokybė su ta pačia lauko antena per tiunerį daug daug daug blogesnė (vaizdzelis kujavas) negu žiūrint televizorių tiesiai per anteną (vaizdzelis liuks); labai blogai ir pavėluotai persijunginėja kanalai distanciniu pulteliu-turi spaudyt spaudyt iki pamišimo, kol persijungia, vietoj "0001" įsijungia "0011"; jei tiuneris prijungtas SKART kabeliu ir antena įjungta į tiunerį, tai visų kitų prietaisų, prijungtų prie televizoriaus, signalas visiškai sugadinamas trukdžiais, todėl naudojantis kitais prietaisais kiekvieną kartą reikėtų lėkt išjungt tiunerio elektros laidą iš elektros tinklo arba tiunerį jungt su televizorium kabeliuku "su tulpytėm".
Skaityti visus komentarus
Tavo komentaras

Komentuoti

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių