Politikų vairuojami troleibusai krypsta ant šono

Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas reikalauja atlyginti žalą, padarytą iš savivaldybės bendrovės „Vilniaus troleibusai“ atleidus buvusį įmonės „Vilniaus vandenys“ direktorių Darių Norkų ir išmokėjus jam beveik 10 tūkst. litų kompensaciją, praneša savivaldybė.

Kyšininkavimu įtariamas buvęs bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovas „Vilniaus troleibusuose“ neišdirbo nė mėnesio.

A.Zuokas įpareigojo sušaukti bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ valdybą ir įvertinti vadovo atsakomybę dėl jo vykdomos kadrų politikos.

Tačiau aiškėja, kad atsakingų už šį įdarbinimo ir atleidimo skandalą meras turėtų ieškoti ne viešojo transporto įmonėje, bet savo pašonėje.

Portalo diena.lt žiniomis, socialdemokratas D.Norkus savivaldybės įmonėje galėjo būti įdarbintas partijos Vilniaus skyriaus pirmininko, mero pavaduotojo Romo Adomavičiaus pastangomis.

Lapkričio 17 d. apie tai paskelbus dienraštyje „Vilniaus diena“, pats meras A.Zuokas esą nurodęs tučtuojau D.Norkų atleisti.

Įmonės vadovybei šios trumpos istorijos metu visą laiką teko sukti galvas – kaip nepažeisti įstatymų ir įvykdyti politikų valią.


Šiame straipsnyje: troleibusaiNorkusadomavičius

NAUJAUSI KOMENTARAI

Melžėjai

Melžėjai portretas
Kas darosi po 1991-jų ir kam reikalingas įstatymas, baudžiantis iki 2-jų m. kalėjimo už “okupacijos neigimą”, sausio 13-os ar miškinių “niekinimą” ir pan.? Labai jau primenantis liūdnai pagarsėjusį dvasininkų seminarijos auklėtinio J. Džiugašvilio-Stalino laikų 58 str., pagal kurį sodindavo už “negeras” kalbas. Įsižiūrėkite. Įsiklausykite. Atmerkite akis. Jie melžia. Valstybę. Lietuvą. Kartu ir mus visus. Lyg pusiau šventą karvę. Dieną ir naktį. Kartais net iš abiejų pusių. Kai kurie net ir po mirties… Į guminį besąžinės ir gobšumo kibirą.Dvidešimt antrus metus. Tie, kuriems reikalingi tokie įstatymai. Kad žmonės tiesos nesužinotų. Vieni jau baigė melžti, o kiti tęsia. Arba pradėjo jį vėliau. Geriausiai sekasi, kai abu melžėjai sutuoktiniai,kai melžia kartu arba pakeisdami vienas kitą. Įsižiūrėkite į „stogus" ir „stogines", po kuriais ir po kuriomis galima melžti tą lietuvišką juodmargę bet kokiu oru, nebijant, kad pasvilins pakaušį, nors ir labai ūkanota Lietuvos teisingumo saulė. Įsižiūrėkite. Įsiklausykite. Melžia. Tą beveik šventą lietuvišką karvę. Labiau “nusipelnę” - po „stogais", nenusipelnę - tik probėgomis. Ne veltui net vienas seimo narys šoko su karvės tešmeniu...pamąstykite! Niekas taip nesuteršė mūsų valstybės garbės kaip tie, pasivadinę save signatarais, stribų pavyzdžiu išsireikalavę dar kažkokias rentas, kurios daugiau nei penkis kartus viršija eilinio žmogaus realų uždarbį. Už kokius nuopelnus jiems skirti tie papildomi pinigai? Gal už tai, kad balsavo už atsiskyrimą nuo TSRS? Tuo laiku net beždžionė būtų taip balsavusi – TSRS galą jautė net visiški bukapročiai. Kai kurie net nebalsavo, bet nepraleidžia progos pasinaudoti išmokomis, pavadintomis "renta". Ne tam juos žmonės delegavo į Aukščiausiąją tarybą, ne to tikėjosi ir ne tokio gyvenimo laukė. Ką konkretaus padarė bent vienas vadinamasis signataras, kad nebūtų tokio bordelio Lietuvoje, kad žmonės neskurstų, nebadautų, nebūtų niekinami ar priversti palikti Tėvynę visiems laikams?

C2 h5 oh

C2 h5 oh portretas
taigi jir girtas, kaip gali sėsti už vairo? Matomai todėl ir krypsta ant šono...

Dziugas

Dziugas portretas
Ka daryti zmogui, kuris nera nuteistas o tik pateikti kaltinimai, Mes turbut visi zinome kokia pas mus teisingumo sistema. Tai atsakykite, kaip turi elgtis Darius Norkus registruotis darbo birzoje ar ieskotis darbo kiemsargiu
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių