Pavasaris: Klaipėdos gatvėse ant duobių jau dedami lopai

Vairuotojai uostamiesčio gatvėmis galės važinėti patogiau – jose užvirė duobių lopymo darbai. Numatyta sutvarkyti ne tik gatves, bet ir kai kuriuos įvažiavimus į kiemus.

Karštu asfaltu duobės jau užlygintos Garažų gatvėje, šią savaitę darbininkai pluša Naikupės gatvėje.

Artimiausiu metu numatoma tvarkyti įvažiavimą į Kruizinių laivų terminalą, Šilutės plento ir Baltijos prospekto žiedinės sankryžos dangą, lopyti duobes pagrindinėse magistralinėse uostamiesčio gatvėse.

Iki vasaros sezono pradžios žadama sutvarkyti Pamario, Šlaito, Turistų gatves, prie paplūdimių įrengtas automobilių stovėjimo aikšteles.

Gatvių duobių lopymui šiemet skirta 1,6 mln. litų – beveik tiek pat, kiek ir pernai.

„Situacija gatvėje – kaip ir kasmet, nes visada atsiranda naujų duobių. Žiemą kai kurias jų užlopėme šaltu asfaltu, todėl padėtis gatvėse tikrai nėra drastiškai bloga. Kaip visada, blogiausia padėtis yra dėl įvažiavimų į kiemus ir duobių juose. Bandysime rasti pinigų sutvarkyti ten, kur padėtis blogiausia, Dabar kaip tik registruojame paraiškas“, - teigė Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė.

Savivaldybė šiemet iš vairuotojų sulaukė kelių pretenzijų dėl gatvėse atsivėrusiose duobėse apgadintų automobilių.

„Tačiau tos pretenzijos ne visada būna pagristos. Matyt, visi girdėjome, kad rengiami teisės aktų pakeitimai, jog vairuotojai vis dėlto privalo pasirinkti saugų greitį ir savivaldybės nebeturės atlyginti nuostolių už gatvių duobėse apgadintus automobilius“, - teigė I.Šakalienė.

Ji neslėpė, jog iš vairuotojų teko girdėti priekaištų, jog kai kurios duobės gatvėse yra nepastebimos, nes nepaženklintos specialiais ženklais. „Tačiau tokie reikalavimai prasilenkia su logika. Juk pastatyti ženklus irgi kainuoja pinigus, tai geriau už juos tas duobės ir užlopyti“, - nuomonę reiškė Miesto tvarkymo skyriaus vedėja.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rolka

Rolka portretas
Na nors tai gerai, ne kaip Kaune. Dziugu, kad Klaipeda vienas is geriausiu miestu,

Petras

Petras portretas
Klaipėdos meras Grubliauskas mažiausiai du kartus važiuodamas į darbą iš Melnragės (kur gyvena) į Klaipėdą, net nepastebi, kad miškelis prie jo namo virto jau nebe šiukšlynu, o dvokiančiu sąvartynu. Jei tarybiniais metais Klaipėdos vykdomajame komitete dirbo 40 klerkų, tai šiandien jų yra per 600 ir pakliūti pas juos neįmanoma, nes reikia specialaus leidimo ir tai naudinga patiems biurokratams, kad nekas nematytų, jog klerkai neturi ką veikti. Galėtų Grubliauskas išvaryti tuos bezdelnikus išvalyti nuo šiukšlių mišką prie mero namų, - bent naudos būtų. Beje, kai dar Melnragėje buvo seniūnija su girtuokle seniūne, tokio šiukšlyno tikrai nebuvo. Dabar miškelis prie autobuso stoties užverstas plastmasiniais buteliais, krūmai prie viešbučio "Morena" rodo, kad viešbučio darbuotojai ir gyventojai visas šiukšles išmeta per langus. Apie tai, kad kopos prie jūros jau primena Klaipėdos sąvartyną ir kalbėti nereikia. Melnragės pliažas nuo žiemos pavirto šunšūdžių kaupykla. Įdomu pro kur savo svečius prie jūros veda meras Grubliauskas su Grubliauskiene ir Grubliauskiukais, nes takas prie jūros yra užpustytas smėliu. Matyt taip merui gražiau, o gal jis net nežino, kad kelių priežiūros tarnyba turi specialius nedidelius buldozeriukus-valytuvus? O gal mužikas visada ir visur lieka mužiku, nes jam malonu gyventi smirdančiame šiūkšlyne, betvarkėje, nes tų dalykų jis nei mato, nei užuodžia...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių