Naujosios galingų mašinų padangos leidžia važinėti dideliu greičiu žiemą

"Goodyear" pristato naujas žiemines padangas, skirtas galingiems ir prabangiems automobiliams - "UltraGrip Performance 2".

Šios padangos sukurtos naudojant naujovišką "Adaptive SipeGrip" technologiją, kuri užtikrina geresnes vairavimo galimybes bet kokiomis žiemos sąlygomis. Puikias "UltraGrip Performance 2" savybes neseniai patvirtino pripažinta bandymų organizacija TÜV SÜD. Šios padangos taip pat užėmė aukščiausią vietą Vokietijos automobilininkų žurnalo "Autobild" atlikto bandymo metu.

Žiemą vairuotojai susiduria su neprognozuojamomis ir labai besikeičiančiomis oro sąlygomis, kurios nulemia įvairias kelio sąlygas ir paviršius. Tokie reiškiniai kaip ledas, šlapia danga, sausas arba pažliugęs sniegas neabejotinai prisideda prie pavojingų kelio sąlygų susidarymo. Tyrimai parodė, kad žieminių padangų pirkėjai labai svarbiais laiko šiuos dalykus: padangos turi būti tinkamos važiuoti ant sniegu padengtos ir apledėjusios kelio dangos; be to, padangos turi būti patikimos šlapiame ar pažliugusiu sniegu padengtame kelyje. Naujosios "UltraGrip Performance 2" buvo specialiai sukurtos taip, kad tenkintų šiuos reikalavimus ir puikiai tiktų važiuoti galingais automobiliais visomis žiemos sąlygomis.

Šalti ir sausi keliai yra pavojingi, ypač kai važiuojama didesniu greičiu. Tokiomis aplinkybėmis įprastų žieminių padangų savybės yra nepakankamai geros, tuo tarpu "UltraGrip Performance 2" padangos, sukurtos naudojant naujovišką dizainą ir technologiją, užtikrina puikų valdymą važiuojant šaltu ir sausu kelio paviršiumi.

Naujosios "Goodyear UltraGrip Performance 2" padangos trauką sustiprina perimetriniai grioveliai ir pažangi polimerų technologija, todėl šios padangos savybės dar geresnės nei jos pirmtakės.

Neseniai atlikti Vokietijos bandymų organizacijos TÜV SÜD bandymai

"UltraGrip Performance 2" padangos, kurias išbandė nepriklausoma Vokietijos bandymų organizacija "TÜV SÜD Automotive", įrodė įspūdingas eksploatavimo visomis žiemos sąlygomis savybes. Palyginti su pagrindiniais varžovais, stabdymo atstumas ant sniego buvo 8 proc. (1 m - nuo 50 iki 10 km/h), ant ledo - 13 proc. geresnis (2 m - nuo 20 iki 8 km/h). Be to, valdymo ant šlapios dangos savybės yra 3 proc. geresnės. Nors tai gali pasirodyti smulkmena, tačiau šlapiuose ir pažliugusiu sniegu padengtuose keliuose dažniausiai gali įvykti slydimas vandens sluoksniu (akvaplanavimas), o vairavimas tokiuose keliuose yra vienas iš pagrindinių iššūkių, su kuriais žiemą susiduria vairuotojai. Todėl kiekvienas procentas čia yra reikšmingas.

"Nuo 2000 m. galingiems automobiliams skirtų žieminių padangų segmento pardavimas išaugo beveik tris kartus. Tai aiškiai rodo augančią galingų automobilių žieminių padangų paklausą. Mūsų gaminamos "UltraGrip Performance 2" padangos vairuotojams teikia nepriekaištingas eksploatavimo savybes bet kokiomis žiemos oro sąlygomis", - teigia "Goodyear" Baltijos šalių pardavimų vadovas Elmantas Latkauskas.

"Adaptive SipeGrip" technologija užtikrina geresnį valdymą važiuojant dideliu greičiu žiemą

"Goodyear UltraGrip Performance 2" padangose panaudota nauja "Adaptive SipeGrip" technologija, kurios esmė - dviejų rūšių įpjovos, skirtos dviems tikslams. Įpjovų orientacija visada sutampa su padangos sąlyčio ploto forma. Taip pasiekiama optimali įpjovos ir kelio sąveika, todėl trauka žiemą ant šlapios kelio dangos, padengtos vandeniu, ledu arba pažliugusiu sniegu, yra labai gera.

Dvimatės zigzago formos įpjovos padangos centre užtikrina geresnį atskyrimo efektą ir kartu papildomą trauką ant slidaus kelio. Patentuota 3D prizminių įpjovų technologija protektoriaus krašte ir tarpinėse padangos zonose pagerina blokų tarpusavio sukibimą, maksimaliai padidina įpjovų tankį ir pagerina vairavimo bei valdymo savybes sausuose ir šlapiuose keliuose žiemą. Be to, taip pagerinamos ir stabdymo sausame kelyje savybės.

Dėmesys aplinkai

"UltraGrip Performance 2" padangos sukurtos taip, kad jų skleidžiamo triukšmo lygis būtų kuo mažesnis. Keturių skirtingų dydžių "UltraGrip Performance 2" blokai, blokų poslinkis ir santykinis skirtingų protektoriaus elementų poslinkis pastebimai sumažina triukšmo dažnio smailių vertes, todėl važiavimas yra sklandesnis ir komfortiškesnis.

Šios padangos padeda tausoti aplinką užtikrindamos mažesnes degalų sąnaudas dėl visiškai naujo protektoriaus gumos mišinio. Be to, sumažinti neigiamą poveikį aplinkai padeda ir tai, kad padangos protektoriaus sudėtyje yra mažai policiklinių aromatinių (PCA) polimerų.

Naujoji "UltraGrip Performance 2" padanga bus įvairių dydžių, pritaikytų iki 19 colių ratlankiams:


Šiame straipsnyje: padangosGoodyear

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių