Naujasis šeimos automobilis „Chevrolet Orlando“ sužibės Paryžiuje

Šis automobilis – tai pirmas „Chevrolet“ žingsnelis einant į Europos šeimos automobilių rinką. „Orlando“ bus viena iš didžiausių atrakcijų Paryžiaus „Mondial de I’Automobile“ parodoje, vyksiančioje rugsėjo 30 d., kuomet šis modelis bus pilnai pristatytas pasauliui. Tai bus viena iš keturių parodoje pristatomų pasaulinių „Chevrolet“ premjerų.

Remiantis parodomojo automobilio koncepcija, matyta Paryžiuje 2008-aisiais, „Chevrolet Orlando“ yra tikras šeimos automobilis, kuriame 7-ių vietų praktiškumas derinamas su interjero lankstumu.

Naujasis kompaktiškas „Chevrolet Orlando“ išvengia tokio tipo automobiliams kartais būdingo nuobodoko dizaino, ir vietoj to siūlo drąsią ir išsiskiriančią išvaizdą, kartu išlaikant savitą ir gerai atpažįstą „Chevrolet“ automobilių veidą.

„Orlando“ automobilyje įrengti didžiuliai stoglangiai yra papildomi it raumenys išsikišusių ratų arkų, po kuriomis glaudžiasi 16, 17 arba 18 colių ratai.

„Chevrolet“ Europoje prezidento ir direktoriaus Wayne Brannono teigimu, naujasis „Orlando“ yra pagrindinis laiptelis „Chevrolet“ bendrovei ir toliau sėkmingai einant į Europos rinką. „Naujasis „Orlando“ pradeda ambicingą septynių naujų kompanijos produktų pristatymą per artimiausius 15 mėnesių“, – teigia W. Brannon.

„Mes esame įsitikinę, jog „Orlando“ šeimos automobilių klasei atneš ne tik didžiulę finansinę naudą, bet taip pat ir kažką šviežio, o kartu galimybę mums ir toliau plėstis Europoje. Aš tikiu, jog taip bendrovei pritrauksime daugiau klientų“, – sako „Chevrolet“ Europoje prezidentas.

Nors naujojo „Orlando“ eksterjeras tikrai atkreips daugelio dėmesį, interjeras, kuris išsiskiria naujausiomis dizaino tendencijomis, jam nenusileis. Pavyzdžiui, kompanijos sukurtas „Corvette“ modelis įkvėpė dvigubos kabinos ir mėlyno foninio centrinės panelės apšvietimo idėją. „Orlando“ modelyje sėdynės išdėstytos trimis eilėmis teatro stiliumi, įrengta erdvi bagažinė bei daugybė daiktadėžių, kas garantuoja, jog automobilis atkreips šeimos automobilio ieškančių vairuotojų dėmesį.

Nepaisant plataus stoglangio, dizaineriams pavyko kiek pakelti antrąją bei trečiąją sėdynių eiles, todėl tai reiškia, jog „Orlando“ keleiviai galės mėgautis dar geresniu vaizdu tiek žvelgdami į priekį, tiek dairydamiesi į šonus. Be to, dėl galimų daugybės sėdimų vietų konfigūracijų, „Oralndo“ gali greitai būti transformuojamas į vieną talpiausių minivenų, kuomet prireikia kažką pervežti.

Kiekvienam šeimos automobiliui yra būtina turėti daug daiktadėžių automobilio viduje, kuriuose būtų galima sudėti įvairiausius reikiamus daiktus. Kaip ir kiti tokios koncepcijos automobiliai, „Orlando“ siūlo gausybę įvairių dydžių ir formų daiktadėžių, kurios išdėstytos centinėje automobilio panelėje, priekinėse ir galinėse durelėse, bagažinėje ir netgi stoge.

Visgi, sumaniausia ir originaliausia daiktadėžė, turbūt, yra paslėpta už audio aparatūros skydelio ir taip lengvai pasiekiama tiek vairuotojo, tiek šalia sėdinčio keleivio. Šalia audio aparatūros dizaineriai sėkmingai integravo dar vieną itin praktišką daitkadėžę, kuri yra pakankamai didelė, jog joje tilptų tokie daiktai, kaip MP3 grotuvas, akiniai ar piniginė. Be to, įrengtas ir USB jungties lizdas, kuris ypač pravers kelyje prireikus įkrauti MP3 grotuvą ar „iPodą“.

„Chevrolet Orlando“ yra kurtas remiantis sėkmingai kompanijos sukurtu ir laimėjimų pelniusiu „Cruze“ sedanu, jau ne kartą įrodžiusiu, jog jis užtikrina puikų ir komfortišką važiavimą bei valdymą. „Orlando“ automobilį bus galima pasirinkti su vienu iš trijų naujausių rūšių ekonomiškų variklių: benzininiu 1,8 litro ir 141 AG varikliu arba vienu iš dviejų dyzelinių variklių – naujausiu 2,0 litro ir 131 AG (mažo galingumo) „Chevrolet“ varikliu arba 2,0 litro ir 163 AG (didelio galingumo) varikliu.

Kiekviename automobilyje bus sumontuota standartinė įranga: elektroninė stabilumo kontrolė, šešios oro pagalvės, oro kondicionierius bei elektriniai veidrodėliai, tačiau klientai taip pat galės pasirinkti vieną iš trijų skirtingų apdailos lygių.

„Chevrolet Orlando“ gamyba pradedama jau spalio mėnesį, o prekyboje automobilis turėtų pasirodyti 2011-ųjų pradžioje.


• Funkcionalumas: nepaprasta išvaizda derinama su 7-ių vietų universalumu.

• „Chevrolet Orlando“ suteikia didelę vertę kompaktiškų minivenų segmentui.

• Pasaulinė premjera įvyks Paryžiaus automobilių parodoje, pardavime pasirodys 2011-ųjų pradžioje.

• Tai viena iš keturių Paryžiuje pristatomų „Chevrolet“ pasaulinių premjerų.


Šiame straipsnyje: Chevrolet

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių