Naujas prekės ženklas keliauti skatins ir vienišius

„Novaturas“ nauju prekės ženklu „Eco Travel“ pigiomis kelionėmis vilioja net vienišius, tačiau kelionių ekspertai pasiūlymais pataria nesižavėti.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ su nauju prekės ženklu „Eco Travel“ į turizmo sektorių žengia su ambicingais planais – užimti trečdalį rinkos ir siūlyti pigius poilsinius paketus net norintiems atostogauti šiltuose kraštuose vienišiams. Tačiau kelionių ekspertai tvirtina, jog šie pasiūlymai patrauklūs tik iš pirmo žvilgsnio.

Prekės ženklo „Eco Travel“ vadovas Rytis Šūmakaris teigė, kad pagrindinis jų taikinys – žmonės, manantys, kad 1-1,5 tūkst. litų yra teisinga kaina už savaitės laiko trukmės atostogas.

Klientams bus siūlomi kelionių paketai, į kuriuos įtrauktos būtiniausios paslaugos – skrydis su visais oro uosto mokesčiais, nakvynės viešbučiuose ir rankinis bagažas. Tiesa, už pervežimą iš oro uosto į viešbutį keliautojams teks mokėti papildomai.

„Mūsų tikslas – kad kiekviena vidutinė šeima galėtų išvykti atostogauti, kad net tie, kurie uždirba minimumą, galėtų keliauti. Mūsų kelionių kainos prasideda nuo 700 litų“, – sakė R.Šūmakaris.

Kol kas „Eco Travel“ poilsiautojams siūlys tik keliones į Turkiją. Skrydžiai iš Vilniaus bus vykdomi bendrovės „Small Planet Airlines“ lėktuvu Airbus A320.

R.Šūmakaris teigė, kad kelionių specialistai rado oro uostą Turkijos Alanijos regione, kuris nori priimti turistus iš Lietuvos ir gali pasiūlyti nedideles kainas. Be to, „Eco Travel“ gaus paramą iš turkų už tai, kad reklamuos jų viešbučius ir paslaugas.

Kelialapių kainą sumažinti leido ir tai, kad poilsiautojams bus siūlomi viešbučiai bei apartamentai, esantys netoli jūros, tačiau atokiau nuo kurorto centro. Be to, skrydžiai į Turkiją bus vykdomi vakarais – dėl to kelionių kainos taip pat bus mažesnės negu siūlys konkurentai.

Pasirinkti naująjį prekės ženklą savo atostogoms R.Šūmakaris viliojo ir vienišius. Esą iki šiol keliaujant jiems tekdavo mokėti daugiau, nes organizatorių siūlomi viešbučių kambariai paprastai būna dviviečiai. R.Šūmakaris žadėjo, kad ir nepažįstami pavieniai klientai galės būti apgyvendinti po du – tai irgi leis jiems sutaupyti ir nemokėti papildomai už tuščią lovą kambaryje.

R.Šūmakaris teigė, kad naujasis kelionių rinkos prekės ženklas neturi analogų ne tik Baltijos šalyse, bet ir kitose netolimose užsienio šalyse. Pagrindiniais savo konkurentais jis įvardijo ne kitus kelionių organizatorius, bet pigių skrydžių bendroves ir pigių kelionių ekspertus. Ateityje poilsiautojams žadama pasiūlyti kelionių į Graikiją, Italiją, Ispaniją.

Pigių kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas, geriau žinomas Makaliaus vardu, išgirdęs apie naują turizmo rinkos dalyvį buvo susiviliojęs jo siūlomais kelialapiais, tačiau geriau panagrinėjęs pasiūlymus įsitikino, kad jie patrauklūs tik iš pirmo žvilgsnio.

Keliaujant su „Eco Travel“  už pervežimą nuo oro uosto iki viešbučio tektų sumokėti apie 50 litų, papildomas 15 kg bagažas užsakant jį agentūroje kainuos dar 75 litus  (20 kg  - 85 litus), nes nemokamai leidžiama vežtis tik 5 kg daiktų. Makalius išsiaiškino ir tai, kad į Turkiją keliautojai nuskraidinami po vidurnakčio, tačiau įsiregistruoti viešbutyje galima tik nuo 14 valandos. Norėdamas patekti į viešbučio kambarį, poilsiautojas turėtų susimokėti mažiausiai 80 litų už papildomą dieną. Pagailėję pinigų – apie 10 valandų turėtų praleisti tampydamiesi daiktus arba naktį sėdėdami paplūdimyje.

„Tokia pati situacija yra ir išvykimo dieną. Iš viešbučio reikia išsiregistruoti 10 arba 12 valandą, o skrydis – kitą dieną 2 valandą nakties. Jeigu jie orientuojasi į tuos žmones, kurie iki šiol negalėjo keliauti, tai įsigiję tokią kelionę ir pirmą kartą išvykę į užsienį, jie išprotės ir daugiau nenorės niekur važiuoti“, -- sakė Makalius.


Šiame straipsnyje: NovaturaskelionėsMakalius

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių