Korėjos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje vėl triumfavo „Red Bull“

"Formulės 1" pasaulio čempionato septynioliktąjį etapą - Korėjos "Grand Prix" lenktynes - iš pirmosios eilės, kaip ir prieš dvi savaites Japonijoje, pradės abu "Red Bull" komandos pilotai atitinkamai vokietis Sebastianas Vettelis ir sezono lyderis australas Markas Webberis.

Šeštadienio kvalifikacijoje S. Vettelis vieną 5,621 km "Yeongamo" trasos ratą greičiausiai įveikė per 1 minutę 35,585 sekundės ir vos 0,074 sekundės aplenkė M. Webberį bei iškovojo jau devintąją pergalę šio sezono kvalifikacinėse varžybose.

Trečią vietą kvalifikacijoje užėmė ispanas Fernando Alonso "(Ferrari"), o ketvirtas liko britas Lewisas Hamiltonas ("McLaren").

Čempiono titulą ginantis britas Jensonas Buttonas ("McLaren") sekmadienį pirmą kartą Pietų Korėjoje vyksiančiose "Formulės-1" pirmenybių lenktynėse startuos tik iš septintosios vietos:

1. Sebastian Vettel (Vokietija), "RedBull" 1:35.585
2. Mark Webber (Australija), "RedBull" 1:35.659
3. Fernando Alonso (Ispanija), "Ferrari" 1:35.766
4. Lewis Hamilton (D. Britanija), "McLaren" 1:36.062
5. Nico Rosberg (Vokietija), "Mercedes" 1:36.535
6. Felipe Massa (Brazilija), "Ferrari" 1:36.571
7. Jenson Button (D. Britanija), "McLaren" 1:36.731
8. Robert Kubica (Lenkija), "Renault" 1:36.824