Kauno oro uoste pareigūnai tramdė girtus keleivius

Savaitgalį Kauno oro uosto užkardos pasieniečiai sulaikė ir policijai perdavė keturis neblaivius keleivius. Dar vieną keliautoją pasieniečiai sulaikė nusileidus lėktuvui, nes vyras orlaivio salone nesilaikė saugaus skrydžio reikalavimų ir rūkė.

Šeštadienį į Kauno oro uoste dirbančius Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnus kreipėsi keleivių įlaipinimą vykdančios kompanijos darbuotoja. Ji pranešė, kad išvykimo salėje yra reisu į Anglijos miestą Lydsą ketinantis vykti vyras, kuris beveik nesiorientuoja aplinkoje. Pasak kompanijos atstovės, orlaivio įgula atsisakė priimti vyrą į lėktuvo saloną.

Išvykimo salėje pasieniečiai sulaikė 44 metų Vilniaus gyventoją. Paaiškėjo, kad vyras prieš skrydį buvo padauginęs alkoholio. Jam nustatytas 2,43 promilės girtumas. Vilnietį pasieniečiai perdavė Kauno rajono policijos pareigūnams, pranešė VSAT.

Šeštadienį kelionę į užsienį teko atidėti ir dar trims keleiviams – dviem lietuviams ir lenkui. Įtartinas trijulės, laukusios reiso į Londoną, elgesys išvykimo salėje ir nuo vyriškių sklindantis alkoholio kvapas sukėlė įtarimą keleivius aptarnaujantiems vienos kompanijos atstovams. Jie apie tai pranešė pasieniečiams.

Sulaikytieji – 27 metų lenkas, Suvalkų gyventojas, 25 metų šiaulietis ir 34 metų kretingiškis – nebuvo įleisti į lėktuvą. Visiems jiems buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Trijulę VSAT pareigūnai irgi perdavė Kauno rajono policininkams.

Nemalonumų savaitgalį prisidarė ir vienas į Lietuvą skridęs vyras. Prieš pat vidurnaktį iš sekmadienio į pirmadienį Kauno oro uosto pasieniečiai gavo pranešimą iš skrydžių valdymo dispečerio. Šis VSAT pareigūnus informavo, jog iš Londono atskrendančiame lėktuve triukšmauja vyras, kuris atsisako vykdyti orlaivio įgulos reikalavimus ir pažeidinėja saugaus skrydžio taisykles.

Lėktuvui nusileidus Kaune triukšmadarį pasitiko ir jį sulaikė VSAT pareigūnai. Paaiškėjo, kad Didžiojoje Britanijoje nuolat gyvenantis 24 metų lietuvis skrydžio metu triukšmavo, atsisakė paklusti įgulos reikalavimams nusiraminti ir lėktuve netgi užsirūkė.

Vyrą pasieniečiai taip pat perdavė Kauno rajono policijos pareigūnams.


Šiame straipsnyje: Kauno oro uostaskeleiviai

NAUJAUSI KOMENTARAI

taxi

taxi portretas
Matau išsikvėpėte komentuodami,rašydami ne tiesą ir pilni pykčio. Rašo Ingridos pasamdyti,mano ar ŽG skolininkai. Kas bebūtumėte,kviečiu padiskutuoti televizijoje.Firmų akcijų nepralošiau,nepragėriau ir niekam nepardaviau.Julius gavo 49 akcijas laikinam pasinaudojimui,kol ištyrė,kas vyksta firmose. . .apie grobstomas firmų lėšas,nemokamus atlyginimus ir tt.Tyrimai vyksta .Ingrida akcijas gavo apgaulės ir grasinimų būdu. Nemėgo taksistai manęs,nes buvau savivaldybės transporto kontrolierius ir tikrindavau taksistų darbą.Kodėl ŽG vairuotojai turėjo dirbti sąžiningai,o kiti bet kaip . . .Juk žinote kiek firmos pakeitč pavadinimų,o ŽG dvidešimti metai. Tad reiškia dirbo sąžiningiausia iki atėjimo į firmas Ingridai ir Brigitai.Berniukus į taxi verslą atsiuntė Arūnas Stankevičius UAB,,Smūgis,, vadovas,nes sukūrė asociaciją,bandė pasrinkti duokles,nepaklususiems siuntė AA Jautį,Gedą,Vilhelmą.Trahimavičiaus sužalojimas guli ant Arūno sąžinės.Yra gyvas Rolandas,kuris gali papasakoti,kaip veikė Stankevičius . . .skundė visus,viliojo vairuotojus iš kityų firmų,tie pasirašydavo po skundais,o po to dar ir berniukus atsiūsdavo.Juk Arūnas buvo po luro stogu,tad berniukams pats nurodydavo ką reikia papurtyti. Prisidėjo jis ir prie Saturno Dubininko žlugdymo,nes pas jį yra dirbęs.Berniukus,nesidrovėjo ir policijai įduoti,ten yra dirbęs vairuotoju.Na murzius jis ir tiek.Skolingas man daug,labai daug. Nusavino ŽG 175 taksistus ir iš jų gaudavo po 500 litų kas mėnesį.Tad kiek susidaro skaičiuojant nuo 1994 metų.Ant vileikinių niekad nepykau ir nepykstu,. Arūno ir Ingridos smulkūs žulikėliai jau po žeme,tad tiesą iškelsiu į viršų su visais įrodymais.Apie Ingridą manau parašys žurnalistai.Man ji pagimdė dukrą,nors atnešė ir laabai daug skausmo.Dukrytė lieka su manim , tad lai pasprinksta ji su šutve tuo ką prisivogė . . . Žurnalistė parašė tiesą kurią žinojo ir ji yra šaunuolė.Visą tiesą apie taxi verslą sužinos tarnybos,o aš tiesioginiame eteryje daug ką įvardysiu. Ingrida ir jos tomukas įklimpo,giliai,giliai. Julius liks akcininku,jeigu sumokės už akcijas mano mamai tiek kiek suderėsime.Jeigu ne ,yra kiti pirkėjai.Na matysime,kaip viską ištirs prokurorai.Tad komentatorius kviečiu į tv padiskutuoti.Melo,trumpos kojos. . .

qazwsx

qazwsx portretas
viskas tai normalu.burlentes issijautusios,prigeria bushi do alaus,ar ugnikalnio,pasijaucia labai itaikyngais,ir imasi su gyvenimo stichija.plugai,nieko cia nepadarysi...reikia juos priimti,tokiais,kokiais yra.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių