8. as
manau, kad mita jog moterys vairuoja geriau ir atsargiau, sukure pacios moterys. reta isimtis tik patvirtina tasykle. kita vertus pritariu jog ne ka geriau ir keliu ereliai.
7. visiškai
pritariu 6 -tojo koment.nuomonei :):):)
6. tiek vieni
tiek kiti asilai
5. G
Lėtai važiuojanti moteris nėra didžiausia blogybė. Bet didelį visureigį drąsiai vairuojančios "blondinės" tai .....
4. z
zemesbankas.lt – portalas kiekvienam, kuris neabejingas Lietuvos kaimui, žemės ūkiui ir sveikam maistui! :) Prisijunk ir tu! Taip pat, čia galite įsigyti, parduoti, nuomoti žemės sklypus ar kitą nekilnojamojo turto objektą :)
3. geriau
nevažiuojanti moteris
2. Tom
Aš prieš erelius bet nereikia sakyti kad ta moterėlė nesioerentuojanti situacijoj, kai važiuoja be veidrodžių, trčioje eilėje ant 40 kur leistinas greitis 70 ir nenuspėjami jos tolesni veiksmai yra geriau.
1. zalias lapas
O kokia siuo metu tvarka gaunant nuolatinius vairuotojo pazymejimus? Ar reikia papildomu mokymu? Nerandu info. As pries erelius.