„Formulės 1“ lenktynėse iš pirmosios eilės vėl startuos „Red Bull“ pilotai

Sekmadienį "Formulės 1" pasaulio čempionato devintąjį etapą - Europos "Grand Prix" lenktynes - iš pirmosios pozicijos vėl pradės abu "Red Bull" komandos pilotai - vokietis Sebastianas Vettelis ir australas Markas Webberis.

Šeštadienį vieną 5,419 km ilgio Valensijos (Ispanija) S. Vettelis įveikė per 1 minutę 37,587 sekundės ir, ketvirtą kartą šiame sezone laimėjęs kvalifikaciją, vos 0,075 sekundės aplenkė M. Webberį bei "Red Bull" komandai iškovojo jau aštuntąją "polpoziciją" šiame sezone.

Trečias šeštadienio kvalifikacijoje liko paskutinių dviejų etapų laimėtojas ir sezono lyderis "Mclaren" komandos narys Lewisas Hamiltonas, nuo nugalėtojo atsilikęs 0,382 sekundės.

Ketvirtą ir penktą vietas kvalifikacijoje užėmė "Ferrari" pilotai atitinkamai ispanas Fernando Alonso ir brazilas Felipe Massa, o čempiono titulą ginantis britas Jensonas Buttonas ("McLaren") startuos iš septintosios pozicijos: