Dviratininkai susirungė Kauno maratono trasoje (papildyta)

Sekmadienį Kaune įvyko plento dviračių lenktynės „Kredito unijų Kauno dviračių maratonas 2012", kuriose startavo beveik 800 dviratininkų iš visos Lietuvos ir svečiai iš Latvijos.

Trečią kartą vykęs Kauno dviračių maratonas skirtas paminėti Jungtinių tautų organizacijos paskelbtus Tarptautinius kooperatyvų metus. Varžybose dalyvavo beveik 800 dviratininkų nuo 13 iki 60 metų amžiaus.

Pasirungti susirinko sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Šilalės, Vilkaviškio, Marijampolės, Kvėdarnos, Alytaus, Visagino, Rygos, Jūrmalos.

Dviračių lenktynėse dalyvavo gausus komandų skaičiumi – jose dalyvavo 56 sporto klubų, mėgėjų, įmonių ir organizacijų komandos, kurių dalyviai važiavo 1(8 km), 4 (32 km) arba 10 (80 km) ratų. Nugalėtojams įteiktos tradicinės Kauno mero taurės.

„Kredito unijų Kauno maratono‘2012„ absoliučiu nugalėtoju antrą kartą iš eilės tapo ir Kauno mero taurę iškovojo Vytautas Kaupas, atstovavęs „Velostree-Fuji Team“ komandai. Greičiausio titulą apgynęs Vytautas Kaupas 80 km trasą įveikė per 1:55:13 val.

Intriguojančiame finiše jam nusileido ir antrą vietą laimėjo kitas tituluotas varžovas Ignatas Konovalovas iš profesionalų „Team Movistar„ komandos (1:55:13,8). Trečią vietą iškovojo jaunas perspektyvus dviratininkas Eimantas Gudiškis iš „Velomanija-Niskama“ komandos (1:55:14,2). E. Gudiškis laimėjo ir INIT TV įsteigtą prizą už greičiausiai nuvažiuotą vieną ratą.

Moterų 10 ratų nugalėtoja tapo Milda Jankauskaitė iš Panevėžio kūno kultūros centro komandos DSK „Fortūna„ (atvažiavo per 1:58:59,5 val.). Antrą vietą laimėjo kita Roberta Pilkauskaitė iš Utenos kūno kultūros sporto centro (2:04:14,5). Trečia buvo panevėžietė Eglė Zablockytė iš Panevėžio kūno kultūros centro SK „El-Eko-Sport“ (2:04:14,8).

Greičiausių A lygos sporto komandų tarpe nugalėtojų taurės atiteko „Velostreet-Fuji Team„ vyrams, antra buvo „Velomanija-Niskama“ komanda. Trečią vietą iškovojo bendra vaikinų ir merginų jaunimo komanda SK „El-Eko-Sport" iš Panevėžio kūno kultūros centro.

Tarp B lygos sporto komandų nugalėjo „Dviračių salono„ komanda. Antri liko „Velo Ghost Veloma“, treti - „Focus Vilnius„. Mėgėjų ir įmonių komandos buvo vertinamos už jų dalyvių bendrai nuvažiuotą ratų skaičių. Tarp mėgėjų komandų nepralenkiamas buvo „Velomanų klubas“, nuvažiavęs 110 ratų. Antri buvo „Nikeliuotas špykis„ iš Alytaus (57 ratai), trečia - „Drym Tym“ komanda iš Kauno (54 ratai).

Įmonių komandų tarpe pirmą vietą ir specialų prizą laimėjo „Robinzonada„ (54 ratai). Antras buvo „INIT“ imonių grupės kolektyvas (19 ratų), trečią vietą užėmė „MyBike" (18 ratų). Nugalėtojų taurės, diplomai ir prizai buvo išdalinti ir vaikų, jaunučių, jaunių, veteranų vyrų ir moterų grupių nugalėtojams.

„Kredito unijų Kauno dviračių maratonas‘2012„ yra pirmasis Plento maratonų taurės etapas. Toliau dviratininkai varžysis Šiauliuose (liepos 29 d.) ir atskiro starto lenktynėse „Aplenk laiką“ Vilniuje (rugsėjo 9 d.). Rudenį susumavus rezultatus paaiškės visų grupių ir komandų absoliutūs Plento taurės‘2012 nugalėtojai.

Tikrai

Tikrai portretas
Panasu,kad tai svente ne megejams,o profesionalams. Tai jei darot svente megejams,tai ir darykit. Nemaciau gatvese, kad megejai vazinetusi tokiais profesionaliais dviraciais. Rungiasi, profai demonstruoja savo pranasuma pries paprasta megeja. Sakyciau kaip ir nesazininga! Kas idomu laimejo ;)???

tyla

tyla portretas
sportininkas tas kas aria kasdien, tai darbas; o megėjų būna įv. lygių: tie kurie kasdien su dviračiu ir tie kurie su dviračiu tik retkarčiais :) man negaila pinigų geram dviračiui, nes su juo visai kitoks važiavimas nei su maximos "maketu" :D čia kaip ir maisto ruošimas - moka kiekvienas, bet tikrai ne kiekvienam į sefo pareigas taikyti :) arba ne už kiekvieno brangaus merso vairo sėdi prof. vairuotojas ;)

Linas

Linas portretas
Važiavo daug paprastų mėgėjų su paprastais dviračiais. 1 rato startas "Judėjimas visiems" buvo nemokamas. Daugybė mėgėjų važiavo 4 ratus "Sportas visiems". Prašome kitais metais registruotis ir važiuoti kartu :-)