Teisėsauga atlieka 18 ikiteisminių tyrimų, susijusių su rinkimais

Dėl galimų pažeidimų Seimo rinkimų pirmame ture teisėsaugos pareigūnai atlieka jau 18 ikiteisminių tyrimų.

Policijos departamento teigimu, nuo spalio 10-osios iki spalio 24-osios policija gavo 305 pranešimus apie galimus pažeidimus, susijusius su rinkimais į Seimą ar referendumu dėl naujos atominės elektrinės statybos. Daugiausia pranešimų gauta iš Vilniaus apskrities - 134, iš Kauno apskrities - 37, iš Alytaus apskrities - 25. 

16 ikiteisminių tyrimų pradėta dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų ar referendumo teise, vienas - dėl šmeižimo ir vienas - dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Daugiausia ikiteisminių tyrimų pradėta Vilniaus apskrityje - šeši, po tris tyrimus pradėta Klaipėdos ir Tauragės apskrityse, po du - Alytaus ir Utenos apskrityse, po vieną - Šiaulių ir Marijampolės apskrityse.

Iš 305 pirminių policijoje gautų pranešimų didžioji dalis buvo apie neteisėtą rinkimų agitaciją, kuomet rinkėjai buvo raginami balsuoti už tam tikras partijas pačią rinkimų dieną arba dieną prieš rinkimus, buvo pažeidžiamas nustatytas atstumas kabinant agitacinius plakatus ir pan. Nemažai pranešimų gauta apie galimus rinkėjų papirkinėjimų atvejus, kuomet už balsą buvo siūlomi pinigai, alkoholis ir pan. Taip pat policija gavo pranešimų apie galimus neteisėtus rinkėjų pavežimo atvejus į balsavimo vietas, atėjusius balsuoti neblaivius piliečius, apie trukdymą rinkimų stebėtojams, konfliktus tarp stebėtojų.

Trečiadienį prasideda išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Kad gyventi oriai Lietuvoje, reikia atsikratyti visų štai šių partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partijos) ir gaujos vadeivos Algirdo Butkevičiaus; - TS LKD (Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų) ir gaujos vadeivos Andriaus Kubiliaus; - Partijos Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjungos su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir gaujos vadeivos Eligijaus Masiulio. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių