Žvaigždės apie žudynes mokykloje: niekas to nenusipelnė

Vis daugiau įžymybių skelbia galvojančios apie siaubingas penktadienio žudynes pradinėje mokykloje Konektikute, o policija tuo tarpu patvirtino, kad ši tragedija pareikalavo 27 žmonių gyvybių.

Užpuolikas Sandi Huko pradinėje mokykloje Njutaune nušovė 20 pradinukų. Pranešimai rodo, kad dar šešis suaugusius žmones nužudęs 20-metis užpuolikas galiausiai nusišovė pats.

Aiškėjant visam šių liguistų žudynių mastui, žvaigždės Twitter.com ir Facebook.com skelbia savo mintis ir reiškia jausmus.

Neseniai vaikelio susilaukusi Hilary Duff ir aktorė bei dainininkė Mandy Moore buvo tarp pirmųjų komentarus paskelbusių įžymybių, o dabar prie jų prisidėjo tokios garsenybės kaip Mia Farrow ir su Arnoldu Schwarzeneggeriu nebegyvenanti jo žmona Maria Shriver.

Aktorė M.Farrow parašė: „Malda už Njutauną. Ginklų kontrolė jau nebėra diskusijų (klausimas), tai - ne “pokalbis„. Tai - moralinis įpareigojimas“.

Buvusi žurnalistė M.Shriver priduria: „Mano širdis plyšta plėtojantis šiai istorijai. Pradėkime maldos ratą už tuos vaikus ir jų šeimas. Rašiau apie džiaugsmą tapus mama. Kaip tik dabar tiek daug motinų ir tėvų išgyvena neapsakomą skausmą. Prašom pasimelsti už šaudymo Sandi Huko pradinėje mokykloje Njutaune aukas“.

Repo magnatas Russellas Simmonsas taip pat sakė, kad meldžiasi už „tuos vaikus, šeimas, Sandi Huko pradinės mokyklos personalą ir Njutauno žmones“.

CNN laidos vedėjas Piersas Morganas „Twitter“ parašė: „Negaliu to pakelti. Tiesiog nesuvokiama, kad kažkas gali tai padaryti pradinėje mokykloje. Tie vargšai vaikai. Negedėk šių vargšų mirusių vaikų, Amerika, - supyk ir padaryk ką nors, kad sustabdytum šiuos beprasmius šaudymus“.

Kurčia aktorė Marlee Matlin paragino gerbėjus „melsti sveiko proto iš šios beprotybės“ ir pridūrė: „Esu priblokšta, pamažu vis didėjant žuvusiųjų - vaikų ir suaugusiųjų - skaičiui“.

Aktorė Melissa Joan Hart klausė: „Kaip žmogus gali būti toks blogas, kad žudytų nekaltus vaikus mokykloje? Dieve, laimink ir saugok tas šeimas ir vaikus, kurie tai matė!“

Tuo tarpu televizijos žvaigždė Khloe Kardashian Odom pačiulbėjo iš Majamio Floridoje, kur ji švenčia trečiąjį savo sūnėno Masono gimtadienį. Savo žinutėje socialiniame tinkle „Twitter“ tinkle ji parašė: „Kenkti vaikams, kurie negali apsiginti, tikrai yra šlykštu. Negaliu patikėti“.

Kitoje žinučių bangoje apie šias žudynes Miley Cyrus klausia: „Kodėl tai atsitiko? Kodėl taip blogai atsitinka tokiems geriems žmonėms... Ypač jauniems“, o Rihanna priduria: „Dieve, pasigailėk!!!! Niekas to nenusipelnė! Meldžiamės už šaudymo Konektikute aukų artimuosius!! Kokios bus Kalėdos“.

Evan Rachel Wood, Jared Leto, Rashida Jones, Josh Duhamel ir „kantri“ žvaigždė Blake'as Sheltonas taip pat pakomentavo šią tragediją. „Honey Bee“ dainininkas ir prisiekęs medžiotojas B.Sheltonas ta proga vėl užstojo amerikiečių ginklavimąsi: „Beginklių žmonių ir nekaltų vaikų žudymas. Man liūdna ir šlykštu. Štai kodėl mes visi turime būti pasirengę apsiginti ir apsisaugoti“.

Savo asmeninių nelaimių persekiojama Lindsay Lohan taip pat rado progą išsakyti savo mintis apie šią tragediją: „Absoliučiai šiurpu. Mintimis ir maldomis esame su Niutauno Konektikute šeimomis. Neįtikėtinai liūdna.“


Šiame straipsnyje: RihannaSusišaudymasmokykla

NAUJAUSI KOMENTARAI

lietuvis

lietuvis portretas
kokia ranka nori cia ja pagriebt
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių