L.Gradauskienė parduotuvėse ieško spalvų

Artėjantys mokslo metai televizijos laidų vedėjos Livijos Gradauskienės negąsdina: antrokei Liepai reikalingų priemonių ji pasirūpinusi jau seniai. Tačiau dailės būreliui reikalingų priemonių dar trūksta.

Pirmenybę teikia dailei

Vaivorykštės spalvų pieštukai, akvareliniai dažai, kreidelės ir flomasteriai - televizijos laidų vedėjos Livijos Gradauskienės dukrelės kasdienybė. Aštuonerių metų Liepa pirmadienį žengs į antrą klasę. Mergaitė žino: vėl teks anksti keltis, ruošti pamokas. Tačiau tai jos negąsdina.

Labiausiai Liepa laukia, kada vėl galės pradėti lankyti dailės būrelį. "Ji - mano didžioji dailininkė, vis piešia ir piešia", - pravėrusi kanceliarinių prekių parduotuvės duris sakė L.Gradauskienė. Moteris pasakojo retai aplenkianti šias parduotuves, nes dukrai piešti reikalingų priemonių reikia ištisus metus.

„Reikėtų paimti popieriaus, jo niekada nebus per daug", - šypsojosi televizijos laidų vedėja. Pastaruoju metu jos mažoji pamėgo piešti kreidelėmis ant juodo popieriaus. Jos darbeliai puošia visas namų sienas. Kai kurie iškeliauja į artimųjų namus - Liepa mėgsta dovanoti savo kūrybą.

Ilgai nedvejojusi L.Gradauskienė pasuko akvarelinių dažų lentynos link. Čia ji praleidžia daugiausia laiko. Ieškodama kokybiško produkto, moteris visada skaito priemonių aprašus, kur pagaminta.

Perka tik rusiškas

Sostinės parduotuvės turi ką pasiūlyti, akvarelinių dažų pasirinkimas didelis. Tačiau televizijos laidų vedėja atidi: perka tik geros kokybės priemones. L.Gradauskienės pirkinių sąraše nerasite nė vienos kiniškos prekės. Jaunos mamos nuomone, Kinijoje pagaminti dažai neturi plačios spalvų paletės.  Dažniausiai vilnietė atžalai perka rusiškas priemones. Jas rekomenduoja ir mokytojai. Pastarųjų patarimų L.Gradauskienė paiso visada.

„Jie žino geriausiai, nes daug metų dirba su vaikais, kasdien juos stebi," - įsitikinusi televizijos laidų vedėja. Tad kelios pakuotės akvarelinių dažų ir pieštukų papildo televizijos laidų vedėjos pirkinių krepšį.

Kokių dar prekių reikia Gradauskų šeimos atžalai ruošiantis į mokyklą? Livija sakė, kad jokiu būdu namo negrįš be plastilino. Ilgai negalvojusi vilnietė paėmė kelių spalvų modelino, iš kurio nulipdytus darbelius galima kepti orkaitėje.

„Liepa lipdo ir karolius, ir fotoaparatus, būna labai smagu", - kalbėjo L.Gradauskienė. Ji įsitikinusi, kad tokia veikla ypač skatina vaiko kūrybiškumą.

Perka knygas

Mažoji Liepa turi dar vieną mėgstamą užsiėmimą - skaityti knygas. Jų Gradauskų namuose niekada nestinga. Šį kartą L.Gradauskienė nusprendė nupirkti mėgstamą vaikystės knygą "Alisa stebuklų šalyje".

„Juk tai klasika, Liepa būtinai turi ją perskaityti", - entuziastingai kalbėjo moteris. Tiesa, mažoji jau pageidauja ir kitokio pobūdžio knygų - enciklopedijų. Šiuo metu knyga apie mineralus ir uolienas yra jos mėgstamiausia. Televizijos laidų vedėja džiaugėsi, kad Liepa labai savarankiška. Jai rūpinčius klausimus stengiasi išsiaiškinti pati.

„Čia būtų dar ir man ką paskaityti, bet paliksiu tai Kalėdoms", - vartydama vieną iš daugybės dabar leidžiamų enciklopedijų juokėsi vilnietė.

Ar yra lentynų, kurias moteris pralenkia? Televizijos laidų vedėja šypsojosi, kad kuprinių ir penalų jos mažoji turi užtektinai. Pastaruosius dovanojo ir seneliai, ir draugai.

„Pernai ji buvo pirmokė, tad jos mokinio krepšeliui sukrauti skyrėme ir laiko, ir pinigų", - eidama kasos link prisiminė L.Gradauskienė. NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių