Vyrų seksualinės fantazijos atskleidžia kai kurias jų paslaptis

Grubus, grupinis, analinis seksas... Pasak seksologų, ne vieną vyrą aplanko seksualinės fantazijos, apie kurias jie nedrįsta prisipažinti ne tik sau, bet ir savo partnerėms. Ką jau kalbėti apie jų įgyvendinimą. Ką jos reiškia ir ar jas vis dėlto verta įgyvendinti...

Seksualinės fantazijos, pasak psichoanalitiko Didier Duma, natūralus dalykas. Tačiau įgyvendinti jas reikia atsargiai ir tikrai ne visada. Kodėl? „Pirmiausia dėl to, kad realūs veiksmai gali nuvilti ne tik partnerę, bet ir patį eksperimento iniciatorių“, - psychologies. ru teigia psichoanalitikas. D.Duma įvardijo keturias dažniausias vyrų seksualines fantazijas, kurios gali tapti realybe ir kurios atskleidžia kai kurias vyrų paslaptis.

Seksas be preliudijos

Užpulti ir paimti, patenkinti geismą, negaištant laiko glamonėms – vyrai svajoja susitapatinti su žvėrimi poravimosi periodu. Tačiau retas kuris tai įgyvendina: seksas be preliudijos suvokiamas kaip valdžios rodymas, nebrandžios asmenybės egoizmo išraiška. Toks seksas esą neturi emocionaliosios pusės ir yra tik genitalijų susijungimas. Moteris gali pamanyti, kad jos kūnas yra tik instrumentas ir kad jos vietoje gali atsidurti bet kuri kita. Tam tikra prasme tai primena išprievartavimą.

Ką verta prisiminti? Prieš grubiai užpuolant savo damą kavalieriui derėtų įsitikinti, kad tuo momentu ji irgi yra seksualiai susijaudinusi. Dėl to visi partnerio pojūčiai ir jausmai turi būti skirti jai. Taigi seksas be preliudijos, paradoksalu, bet reikalauja didžiulio atidumo ir artumo.

„Pavojingas“ seksas

Pasimylėti biure, lifte, traukinyje ar restorano tualete, rizikuojant būti pamatytiems – toks vaizduotės darbas gerokai įaudrina. „Pavojinga“ aplinka garantuoja adrenalino protrūkį, patenkina ekshibicionizmo potraukį. Taip pat ji leidžia vyrui išbandyti ryžtą bei drąsą. Tokia fantazija tai tarsi pareiškimas: „Aš galiu užsiimti seksu bet kur ir nusispjaut man į pasekmes!”

Ką verta prisiminti? Jeigu iš anksto išsiaiškinsite, kad ir moteris sutinka su jumis rizikuoti, toks seksas gali jūsų santykiams suteikti išties aštrių pojūčių. O štai jautriai ir baikščiai merginai ar moteriai tai gali ir nepatikti. Tuomet pasitenkinsite vienas.

Analinis seksas

Tai viena pirmųjų fantazijų, apie kurią išdrįsta prisipažinti vyrai. Kodėl ši fantazija tokia dažna? Be to, kad analinė zona yra ypač jautri, šis seksas suteikia valdžios, savininko pojūtį. O tai, kad dauguma moterų nepasirengusios tokiam seksui, tik dar labiau sustiprina vyro norą jį išbandyti. Vyrui nesunku įsivaizduoti, kad prie šios kūno dalies partnerė neprileis nieko kito, tik jį. Todėl jei partneriui pavyksta pasiekti savo, analinis seksas suteikia jam jaudinamą išskirtinumo jausmą. Ir lengvą uždrausto žaidimo atspalvį – dėl asociacijų su homoseksualumu ir sadomazochizmu. Juk tokiu būdu jis galėtų užvaldyti ir vyriškąjį kūną. Ir būtent tokiu būdu partnerė galėtų įsiskverbti į jo kūną falo imitatoriumi.

Ką verta prisiminti? Analiniams seksui reikia pasiruošti. Moteriai analinis seksas suteikia malonumo tik tuomet, kai ji yra kaip reikiant „įkaitusi“, geidžia ir visiškai pasitiki partneriu. Kad būtų išvengta mikrotraumų, specialistai pataria naudoti lubrikantą.

Seksas trise

Viena vyras ir dvi moterys – tokia „kompozicija“ daugumai stipriosios lyties atstovų yra visiško malonumo ir visagališkumo simbolis. Nuolatinė partnerė gali be didelio entuziazmo sutikti tokią vyro fantaziją, nutardama, kad ji jau nebepatenkina savo išrinktojo. Tuo tarpu vyrui ši situacija atrodo kiek kitaip: jis neabejoja partnerės seksualumu, priešingai, nori ją įtraukti į naują erotinį žaidimą. Jis sukuria scenarijų, kuriame dvi moterys glamonėja viena kitą, nes joms trūksta vyro. Jis gi stebi, o vėliau prisijungia ir pats, kad abi patenkintų. Tam tikra prasme, pasak psichoanalitiko, vyras paskiria sau didvyrio vaidmenį

Kai kurie vyrai fantazuoja apie seksą trise, kai yra tik viena moteris. Tokia fantazija rodo polinkį į ekshibicionizmą, norą parodyti kitam vyrui savo galią, rodant savo pasididžiavimą „dirbant“ ir „dalijantis“ moterimi.

Taip pat ši fantazija, pasak D.Duma, gali rodyti polinkį ir į homoseksualumą bei viltį šią trauką patenkinti kūnų sumaištyje.

Ką verta prisiminti? Kokios bebūtų - sąmoningos ir nesąmoningos - tokių troškimų priežastys, seksas trise gali sugriauti santykius.

Verta žinoti:

Nieko nedarykite prievarta – tai neginčijama bet kokio sekso taisyklė. Jeigu partneris jums siūlo išbandyti tai, kas nepriimtina, turite apie tai ir pasakyti; galima paprašyti laiko viskam gerai apgalvoti. Nebijokite atsakyti, jei vis dėlto partnerio pasiūlymas jums atrodo nepriimtinas. Pasakykite, kad mylite partnerį, tačiau jo pasiūlymui sakote ne. Pasak psichoanalitiko, kartais vyrui pakanka, kad partnerė tiesiog išklauso jo seksualines fantazijas ir jis nebenori jų įgyvendinti realiame gyvenime.


Šiame straipsnyje: seksasseksualumasvyrai

NAUJAUSI KOMENTARAI

na

na portretas
SKATINAT NEISTIKIMYBE SAVO RASIMU.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių