Ž.Ilgausko klubas NBA čempionate įveikė L.Kleizos ekipą

Septintą pergalę devintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Rytų konferencijos Centrinio pogrupio lyderis Žydrūno Ilgausko Klivlando "Cavaliers" klubas.

Klivlando ekipa ketvirtadienį namuose 110:99 (33:36, 25:25, 30:20, 22:18) nugalėjo trečiojoje pozicijoje Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupyje esančią Lino Kleizos Denverio "Nuggets" komandą (4 perg./4 pral.). Tai buvo šeštoji iš eilės "Cavaliers" pergalė.

Ž.Ilgauskas per 23 su puse minutės pelnė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.

"Cavaliers" ekipai 24 taškus pelnė Maurice`as Williamsas, 22 - LeBronas Jamesas (11 rez. perd.), 15 - Danielis Gibsonas, 11 - Benas Wallace`as, 10 - Wally Szczerbiakas.
L.Kleiza pralaimėjusiems per beveik 22 minutes pelnė 5 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį.

"Nuggets" gretose išsiskyrė Chauncey Billupsas (26 tšk.), Carmelo Anthony ir J.R. Smithas (po 18 tšk.), Nene Hilario bei Kenyonas Martinas (po 12 taškų).

Šiame straipsnyje: krepšinisIlgauskasCavaliers