„Žalgiriui“ iki Eurolygos finalinio ketverto trūksta tik vienos pergalės!

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse antradienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 80:60 (21:19, 26:17, 20:14, 13:10) nugalėjo praėjusio sezono vicečempionę Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Per pirmąsias 10 žaidimo minučių vyko lygi kova, tačiau antrajame ketvirtyje žalgiriečiai atitrūko ir 19-ąją min. susikrovė 17 taškų pranašumą 47:30, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 47:36. Įpusėjus trečiajam kėliniui, svečiai priartėjo 46:53, bet aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 9:1 ir vėl nutolo 62:47. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas perkopė 20 taškų ribą (72:52, 75:54, 80:56).

Kauno komandai 18 taškų pelnė Brandonas Daviesas, 13 - Paulius Jankūnas, 12 - Kevinas Pangosas, 10 - Axelis Toupane'as, 8 - Vasillije Micičius, 7 - Antanas Kavaliauskas, 6 - Beno Udrihas, 5 - Aaronas White'as, 1 - Artūras Milaknis.

Pirėjo ekipoje 14 taškų surinko Vassilis Spanoulis, 11 - Brianas Robertsas, po 6 - Jamelas McLeanas, Kimas Tillie ir Kostas Papanikolaou.

Ketvirtosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Kaune.

to Antanas

to Antanas portretas
Krepšinyje pelnyti taškai dar ne viskas. Yra dar pasiaukojantis žaidimas gynyboje, rezultatyvūs perdavimai, atkovoti kamuoliai po krepšiais ir begalė kitų. Nesureikšmink užsieniečių taškų. Visose Eurolygos komandose pilna užsieniečių