„Žalgiris“ gerokai patampė nervus gerbėjams, bet „Dzūkiją“ šiaip taip įveikė

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savo aikštėje žaidė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes su Alytaus „Dzūkijos“ komanda. Rungtynės susiklostė ne taip, kaip tikėjosi LKL čempionų komandos gerbėjai. "Žalgiris" tik po atkaklios ir permainingos kovos išvargo pergalę - 74:67 (19:24, 21:19, 11:15, 23:9).

Mačo pradžioje geriau sekėsi svečiams - 0:4. 3 min. Paulius Jankūnas rezultatą išlygino (5:5).  Tačiau "Dzūkijos" krepšininkai vėl spurtavo, ir kėlinio viduryje aikštės šeimininkai atsilikinėjo 5:11.

7 min. "Dzūkija" po Eigirdo Žukausko tolimo šūvio įgijo 10 taškų persvarą (11:21). Kėlinio pabaigoje kauniečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (19:24).

Antrąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo sėkmingiau. Po Artūro Milaknio metimo kauniečiai pavijo varžovus (31:31). Ypač rezultatyviai rungtyniavęs "Dzūkijos" krepšininkas Paulius Dambrauskas tuoj pat pataikė tritaškį - 31:34.

19 min. žalgiriečiams pagaliau pavyko persverti rezultatą savo naudai (38:37), tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečiai. Komandos išėjo ilsėtis "Žalgiriui" atsiliekant 40:43.

Iki pertraukos "Žalgirio" komandoje rezultatyviausiai žaidė Robertas Javtokas (12 taškų). "Dzūkijai" net 21 tašką pelnė  P. Dambrauskas.

Trečiojo kėlinio pradžioje kauniečiams niekaip nesisekė pataikyti, tad „Dzūkija“ atitrūko  - 40:47. Tik tada iš toli  pataikė "Žalgirio" legionierius Justinas Dentmonas – 43:47.

Tačiau "Dzūkija" išlaikė iniciatyvą ir įgijo net 11 taškų persvarą (45:56).  Po trijų kėlinių LKL čempionai atsilikinėjo 7 taškais - 51:58.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ pagaliau susigriebė. Po Pauliaus Jankūno metimo aikštės šeimininkai visiškai priartėjo - 59:60.  R.Javtokas baudų metimais netrukus rezultatą išlygino - 62:62.  A. Milaknis Kauno ekipos pranašumą padidino iki 3 taškų (70:67).  Paskutinius du taškus dėjimu pelnė Tomas Dimša - 74:67.

Rezultatyviausi

„Žalgiris“: J.Dentmonas 16, R.Javtokas 15, A.Milaknis 13, P.Jankūnas 12, T.Dimša 6, V.Lipkevičius 5, L.Lekavičius 5, A.Gudaitis 2.

„Dzūkija“: P.Dambrauskas 27, M.Paliukėnas 11, G.Staniulis 9.

kusinskai

kusinskai portretas
greit ieskok 5 limonus, zalgiris laimejo pries balbieriskio traktorista!!!!!!!!

tam Špicas

tam Špicas   portretas
kasperavičiaus straipsnis būtų kur kas linksmesnėmis gaidomis perpintas, jei Žalgiris pralaimėtų. Tai būtų džiaugsmo visiems pavyduoliams, apžvalgininkams, Vilniaus komandos gerbėjams ir pan. Bet nors ir "patampė nervus", bet laimėjo. Ir tuo viskas pasakyta. Žalgiris, kaip turėjo gerbėjų, taip jų ir turi. Jei koks nors amžinai nepatenkintas ir atkris, tai Žalgiris to net nepajus. Sėkmės Žalgiriui, jei nugalėjot Realą, tai esate tikrai stiprūs ir ištvermingi. Jaunimui sekmės.