„Žalgirio“ krepšininkai svečiuose patiesė „Anadolu Efes“ komandą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 23-iojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ svečiuose 86:70 (21:23, 24:13, 23:20, 18:14) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ekipą.

Svečiai po 10 žaidimo minučių atsiliko 21:23, tačiau antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai ir prieš ilgąją pertrauką įgijo devynių taškų pranašumą 45:36. 24-ąją min. žalgiriečiai nutolo 53:42, o paskutinę ketvirčio minutę komandas skyrė 14 taškų 68:54. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, Lietuvos čempionų persvara pasiekė 20 taškų ribą (81:61).

„Žalgiriui“ 15 taškų pelnė Aaronas White'as, 12 - Brandonas Daviesas, po 11 - Artūras Milaknis ir Vasilije Micičius, 10 - Kevinas Pangosas, 8 - Edgaras Ulanovas, 7 - Paulius Valinskas, po 4 - Axelis Toupane'as ir Antanas Kavaliauskas, po 2 - Paulius Jankūnas ir Martynas Sajus.

Stambulo ekipoje 14 taškų surinko Errickas McCollumas, 13 - Toney Douglasas, 12 - Brockas Motumas, 11 - Bryantas Dunstonas.

„Žalgiris“ (14 pergalių/9 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o „Anadolu Efes“ (6/17) ekipa yra paskutinė - 16-a.

Kauniečiai pirmajame rate nugalėjo Stambulo klubą 91:83.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 1 dieną namuose su Barselonos „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija) ekipa.

Donatas

Donatas portretas
Pritariu Eduardui. Žiūr. „basketbol onlain" lenteles (rusų klb.).

Eduardas

Eduardas portretas
Žalgiris užima ne 6-ą, o 5-ą vietą, nes trims komandoms surinkus vienodą takų skaičių, nulemia įmestų ir praleistų taškų skirtumas. Trys komandos išsidėstė taip 4. Realas 14/23 +164. 5. Žalgiris 14/23 +22, 6. Chimki 14/23 +20. Jei po 14 taškų po 23 rungtynių būtų surinkę dvi komandos, tai lemtų tarpusavio susitikimų rezultatai: 5.Chimki (2:0) ir 6.Žalgiris (0:2)..