„Žalgirio“ krepšininkai nugalėjo „Dzūkijos“ ekipą

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje 90:75 (25:23, 27:20, 17:18, 21:14) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Įpusėjus rungtynėms, Kauno klubas pirmavo 52:43, o po trijų kėlinių - 69:61. Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai ramiai kontroliavo rungtynes ir iškovojo pergalę.

„Žalgiriui“ 20 taškų pelnė Leo Westermannas, 15 - Edgaras Ulanovas, 12 - Aaronas White'as, 10 - Artūras Milaknis.

„Dzūkijos“ komandoje išsiskyrė Keremas Kanteris. Jo sąskaitoje - 31 taškas. 12 taškų pridėjo Elijahas Brownas, 10 - Dominykas Domankas.

„Žalgiris“ (20 pergalių/2 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Dzūkija“ (7/14) lieka septinta.

Anonimas

Anonimas portretas
pagal skelbiamus duomenis, padalinau ir gavau, kad Žalgirio biudžetas 53 kartus didesnis ir tik 15 taškų skirtumas, labai neproporcigai žaidžia