„Žalgirio“ krepšininkai be gailesčio sutrypė „Neptūną“

Kauno „Žalgiris“ (26-4) net 94:47 (26:13, 33:10, 18:10, 17:14) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (22-8).

Pirmosios rungtynių minutės buvo apylygės, bet kauniečiai greitai įjungė aukštesnę pavarą ir šovė į priekį.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ persvara pasiekė ir 30-ties taškų ribą, o klaipėdiečiai nerado priešnuodžių uraganiniam varžovų puolimui.

Po pertraukos skirtumas išaugo ir iki keturiasdešimties taškų, nusiraminęs Kazys Maksvytis prisėdo ant suolo ir, atrodo, jau susitaikė su košmaru, kurį matė aikštėje.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos tiesiog laukė finalinio teisėjų švilpuko.

„Žalgiris“: A.Kavaliauskas 19, B.Udrihas 15, A.Milaknis ir P.Jankūnas (6 atk kam.) po 9, B.Daviesas ir G.Masiulis po 8, E.Ulanovas 6.

„Neptūnas“: B.Fieldsas 9, E.Želionis 7, L.Beliauskas, V.Šulskis ir R.Seibutis po 6.