VTB: „Lietuvos rytas“ parklupdė Rusijos klubą

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai VTB Vieningoje lygoje iškovojo aštuntąją pergalę. LKL vicečempionai savo aikštėje 82:71 (24:25, 25:12, 16:25, 17:9) nugalėjo Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ komandą. Sostinės ekipai tai buvo šeštoji iš eilės pergalė.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė Darius Songaila. 4 min. vilniečiai po D.Songailos baudos metimų pirmavo 11:4.

Tačiau Rusijos komanda greitai pavijo aikštės šeimininkus ir 8 min. "Lietuvos rytas" jau atsilikinėjo 18:19. Vėliau kova vyko taškas į tašką, o pirmąjį kėlinį Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai pralaimėjo 24:25.

Antrąjį kėlinį LKL vicečempionai pradėjo spurtu 7:0 ir 12 min. pirmavo 31:25. 15 min. "Lietuvos rytas" įgijo dviženklę persvarą (39:29). Komandos išėjo ilsėtis Vilniaus krepšininkams pirmaujant 49:37.

Po pertraukos kur kas geriau žaidė svečiai. 25 min. po V.Panino metimo jie sumažino atsilikimą iki minimumo - 55:54. Nuo šio momento vilniečiams niekaip nepavyko atitrūkti, po trijų kėlinių jų persvara buvo labai trapi - 65:62.

Paskutinį ketvirtį "Lietuvos rytas" pradėjo įspūdingai - pelnė 10 "sausų" taškų ir atitrūko. Rungtynes aikštės šeimininkai laimėjo 82:71.

Rezultatyviausi

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 21, Renaldas Seibutis 13, Juanas Palacios 13, Zabianas Dowdellas 11, Omaras Cookas 10.

„Nizhny Novgorod“: Semionas Antonovas 21, Luke'as Babbittas 20, Piotras Gubanovas 13.