Vitorijoje sutriuškintas „Lietuvos rytas“ atsisveikino su svajonėmis apie kitą etapą

Po ilgosios pertraukos į duobę įkritę Vilniaus „Lietuvos ryto“ (1-7) krepšininkai Eurolygoje patyrė septintąją nesėkmę iš eilės bei prarado galimybes patekti į kitą etapą.

Dirko Bauermanno auklėtiniai Ispanijoje 63:79 (17:18, 21:12, 11:23, 14:26) turėjo pripažinti Vitorijos „Laboral Kutxa“ (5-3) ekipos žaidėjų pranašumą.

Sėkmingai antrojo kėlinio pabaigą sužaidę „Lietuvos ryto“ žaidėjai išlygino rezultatą bei surengę spurtą 10:2 į rūbinę išbėgo turėdami 8 taškų pranašumą (38:30).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę svečiai nesugebėjo tinkamai apsiginti nuo „Laboral Kutxa“ snaiperių – Leo Mainoldi smeigė du tolimus metimus, Davidas Jelinekas pridėjo vieną taiklų tritaškį bei aikštės šeimininkai įsiveržė į priekį (41:40).

Agresyviai puolime rungtyniavę Bauermanno auklėtiniai taikliais baudų metimais išlygino rezultatą (49:49), tačiau keturiais taškais paeiliui trečiąjį ketvirtį užbaigęs Walteris Hodge'as sugrąžina Vitorijos klubui 4 taškų persvarą (53:49).

Ketvirtajame kėlinyje savo spurtą pratęsusi „Laboral Kutxa“ pelnė 10 taškų be atsako bei pradėjo triuškinti „Lietuvos ryto“ žaidėjus (63:49). Toliau sėkmingai puolime taškus rinkę ispanai draskė sostinės klubo gynybą, o prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei susikrovė rekordinę – 19 taškų persvarą (77:58).

„Laboral Kutxa“: Lamontas Hamiltonas 17, Fernando San Emeterio 12, Milko Bjelica 11, Leo Mainoldi 9 (3/7 trit.), Walteris Hodge'as 8, Tiboras Pleissas 8.

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 14 (7/12 dvit.), Zabianas Dowdellas 10, Milenko Tepičius 7, Martynas Gecevičius 7 (1/5 trit.), Juanas Palaciosas 6, Renaldas Seibutis 6.