Vilniaus „Svajos“ krepšininkės - pasaulio veteranių čempionės!

Salonikuose, Graikijoje, vyko 12-as pasaulio veteranų krepšinio čempionatas. Vilniaus „Svajos“ krepšininkės dalyvavo 40+ amžiaus grupėje ir iškovojo aukso medalius. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 15 komandų. „Svaja“ susitiko su Kolumbijos, Vokietijos, Suomijos, Turkijos ir Graikijos rinktinėmis ir visas šias rungtynes laimėjo, rašo delfi.lt.

Finalo rungtynėse „Svajos“ krepšininkės po atkaklios ir permainingos kovos minimalia persvara 61:60 palaužė Ukrainą.

„Svaja“ apgynė prieš dvejus metus Natale (Brazilijoje) pasaulio veteranių krepšinio čempionate iškovotą titulą ir šeštą kartą tapo planetos pirmenybių nugalėtojomis.

taip

taip portretas
Šaunuolės moteriškės!!!

sirgalius

sirgalius portretas
Ale raso tik apie cempiones. O siaip cempionate dalyvavo netgi 9 lietuvos komandos. Is viso iskovotas 1 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzo medalis. Galetu daugiau siek tiek vietos skirtis apie komandas... Gaila 45+ amziaus grupeje pralaimetas galingiems italams. Lietuvos komandos garbe gyne tokie zaidejai kaip Romandas Brazdauskis, Darius Lukminas, Arvydas Venclova, Sigitas Birutis ir kiti veteranai.