Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės užsitikrino vietą BWBL finalo ketverto turnyre

Ketvirtąją pergalę iš eilės Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) Elito divizione iškovojo keturių ekipų B grupės lyderė šalies čempionė Vilniaus "Kibirkšties-Viči" komanda.

Vilniaus krepšininkės antradienį svečiuose 94:68 (32:21, 21:19, 21:10, 20:18) nugalėjo autsaiderę Umėjos "Udominate Basket" (1 pergalė ir 4 pralaimėjimai) ekipą iš Švedijos ir užsitikrino vietą finalo ketverto turnyre, kuris numatytas balandžio 11-13 dienomis.

Po 16 taškų nugalėtojoms pelnė Mantė Kvederavičiūtė, Sofija Aleksandravicius (14 atkovotų kamuolių) ir Lina Pikčiūtė (15 atkovotų kamuolių), 13 - Ieva Krastina, 12 - Greta Šniokaitė.

Šeimininkių gretose sėkmingiausiai žaidė Pamela Blomberg (25 tšk.), Kadidja Andersson bei Chantelle Handy (po 10 taškų).

Elito diviziono A grupėje pirmauja BWBL čempionės titulą ginanti Gardino "Olimpija" (4/1) ekipa iš Baltarusijos, o šalies vicečempionės Kauno rajono "Hoptrans-Sirenos" (2/2) kol kas antroje vietoje.

BWBL čempionato Elito divizione dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Į finalo ketverto turnyrą pateks po dvi geriausias grupių ekipas.

Šiame straipsnyje: BWBLKibirkštiskrepšinis