V. Garasto taurės turnyre „Lietuvos rytas“ į sąskaitą įsimetė antrą pergalę

Vlado Garasto taurės turnyre uostamiestyje Tomo Pačėso auklėtiniai Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai nugalėjo dar vieną Rusijos komandą. Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkai 89:76 privertė pasiduoti Saratovo „Avtodor“ komandą.

Pasak sostinės klubo, susitikimo pradžioje „Avtodor“ pirmavo, tačiau vilniečiai sušvelnino skirtumą iki 2 taškų (5:7; 3 min.). Vilniečiams nesisekė pataikyti, rusai pelnė 4 taškus be atsako (5:11, 5 min.).

„Lietuvos ryto“ puolimą išjudino vidurio puolėjas Artūras Gudaitis, pelnęs 6 taškus eilės. Po pirmojo kėlinio „Avtodor“ pirmavo 21:18.

D. Loganas nusprendė imtis iniciatyvos ir per varžovų rankas įskraidino du tritaškius iš eilės – 26:28 (14 min.). Amerikietis toliau tempė sostinės komandą į priekį, o galiausiai rezultatą persvėrė C. Fisheris (34:33; 17 min.).

„Lietuvos ryto“ klubo kapitonas neketino sustoti ir jo taiklūs metimai leido vilniečiams po dviejų kėlinių pirmauti 40:39 (20 min.).

T. Pačėso auklėtiniai įgijo 5 taškų persvarą (55:50). Vilniaus klubo spurtas tęsėsi ir po D.Gordono dvitaškio komandas skyrė 10 taškų (65:55, 27 min.).

A. Gudaitis toliau dominavo po varžovų krepšiu, savo žodį tarė ir R. Giedraitis – 72:57 (30 min.).

Vilniečiai išlaikė pranašumą (80:64), tačiau pamatęs atsigaunantį rusų klubo puolimą T. Pačėsas paprašė minutės pertraukėlės (80:68; 35 min.).

„Lietuvos rytui“ lengviau atsipūsti leido K. Kadji ir R. Giedraičio taškai (86:68; 37 min.).

Saratovo „Avtodor“ krepšininkai intrigos neatkūrė ir Vilniaus komanda šventė pergalę 89:76.