„Utena“ turėjo paprakaituoti mače su „Jaunaisiais talentais“

Dvidešimt penktąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo vienvaldė lyderė „Utena“ (25/1), kuri svečiuose 86:60 (28:5, 9:23, 23:18, 26:14) pranoko Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (5/21) krepšininkes.

Reguliaraus sezono nugalėtojos pirmajame kėlinyje rungtyniavo ypač galingai – per 10 minučių sugebėjo susikrauti didžiulį pranašumą – 28:5. Vilniečių toks „Utenos“ žaidimas neišgąsdino. Priešingai, šeimininkės antrajame ketvirtyje pademonstravo mobilią gynybą ir greitą puolimą, o tai leido įpusėjus mačui gerokai sumažinti deficitą – 28:37.

Po didžiosios pertraukos „Jaunieji talentai“ toliau demonstravo puikų žaidimą ir 26-ąją minutę sumažino deficitą iki minimumo – 42:43. Alfredo Vainausko paprašyta minutės pertraukėlė vėl sutelkė „Uteną“. LKF taurės laimėtojos per likusį laiką į savąjį krepšį praleido vos 4 taškus, o pačios pelnė net 17 ir prieš lemiamą kėlinį turėjo saugų pranašumą – 60:46.

Ketvirtajame ketvirtyje „Utenos“ komanda išliko susikaupusi, todėl dar labiau padidino savo atotrūkį ir šventė pergalę rezultatu 86:60.

„Jaunieji talentai“: L.Juškaitė 18 (6 atk. kam.), G.Meškonytė 16, E.Mauraitė 9.

„Utena“: K.Alminaitė 21 (14 atk. kam.), E.Šulčiūtė 17, S.Linkevičienė 15 (5 atk. kam.), E.Šikšniūtė 14 (6 atk. kam.), E.Tarasevičiūtė 9.