Turkijos klubą įveikusi CSKA tapo „Žalgirio“ varžove draugiško turnyro finale

Besitęsiančiame „Gloria Cup“ turnyre dar vieną pergalę pasiekė Maskvos CSKA ekipa, kuri 76:71 palaužė Bandirmos „Banvit“ klubą bei iškovojo teisę žaisti turnyro finale, kuriame susitiks su Kauno „Žalgiriu“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje CSKA turėjo solidžią persvarą (68:52), tačiau spurtą surengę „Banvit“ grąžino intrigą ir iki mačo pabaigos likus 2 minutėms, deficitą sumažino iki 7 taškų (64:71).

Prasidėjus paskutinei minutei Rusijos klubo persvara tesiekė 5 taškus (73:68), tačiau be klaidų nuo baudų metimo linijos metę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai pranašumo neiššvaistė.

Nugalėtojus į pergalę vedė Cory Higginsas, pelnęs 17 taškų, o jam puikiai talkinęs Joelis Bolombay pridėjo 14 taškų bei 12 atkovotų kamuolių. Alecas Petersas įmetė 13 taškų, Danielis Hackettas – 11.

„Banvit“ gretose išsiskyrė 18 taškų pelnęs ir 7 kamuolius sugriebęs Ragipas Berke‘as.

„Žalgiris“ šiame turnyre sužaidė dvejas rungtynes ir iškovojo tiek pat pergalių. Pirmajame mače Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 82:70 pranoko „Tofaš“ ekipą, o antrajame – 83:79 Stambulo „Anadolu Efes“.