Trys lietuviai Latvijos krepšinio pirmenybių rungtynėse pelnė 33 taškus

Dvidešimtą antrą pergalę 28-ose Latvijos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą užimantis Liepojos "Triobet" klubas su Andriumi Mažučiu bei Edgaru Želioniu, namuose 82:81 (20:17, 19:13, 22:23, 21:28) nugalėjęs Deniso Krestinino atstovaujamą bei septintojoje pozicijoje esančią "BK Jelgava" (13 pergalių ir 16 pralaimėjimų) komandą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs E. Želionis pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per 23 žaidimo minutes (22:52) jis prametė tritaškį, pataikė 7 dvitaškius iš 9 bei realizavo abu baudų metimus.

Taip pat starto penkete rungtyniavusio A. Mažučio sąskaitoje - 6 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 0/1, baudos 3/6) taškai, perimtas kamuolys ir 4 pražangos (21 min. 53 sek.).

D. Krestininas pasižymėjo dvigubu dubliu - į nugalėtojų krepšį įmetė 11 taškų bei gynyboje atkovojo 10 kamuolių. Be to, jis atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei keturissyk prasižengė. Per nepilnas 33 žaidimo minutes (32:47) lietuvis pataikė visus 4 dvitaškius ir realizavo 3 baudų metimus iš 6.

Po 15 taškų prie pergalės prisidėjo Marekas Jurevičius ir Lauris Blausas, 10 - Janis Antropas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Davis Gekas bei Rihardas Lomažis (po 19 tšk.) ir Kristapas Plavniekas (14 taškų).

Dešimties komandų turnyre pirmauja Ventspilio "BK Ventspils" (13/3) klubas, lenkiantis Rygos VEF (8/2) krepšininkus.

Dovydo Rediko atstovaujama "BK Jėkabpils" (16/13) komanda užima penktąją vietą, o "BK Valmiera" (12/17) su Vyteniu Čižausku - aštunta.