Triuškinanti R.Endrijaičio ekipos pergalė FIBA turnyre

FIBA "Iššūkio taurės" turnyro pirmąjį kvalifikacinį etapą triuškinančia pergale pradėjo Rimanto Endrijaičio vadovaujama Sumų "Sumychimprom" (Ukraina) komanda su dviem lietuviais, kuri antradienį svečiuose 110:81 (29:25, 24:21, 25:19, 32:16) sutriuškino Rustavi "Energy invest" (Gruzija) krepšininkus, rašo Krepsinis.net.

23 minutes aikštėje praleidęs Linas Lekavičius pelnė 16 (dvitaškiai 6/7, tritaškiai 0/1, baudos 4/4) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

Dviem minutėmis mažiau aikštelėje praleidęs Osvaldas Mačernis prie komandos pergalės pridėjo 17 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 1/4, baudos 6/6) taškų, 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius, 2 blokuotus metimus ir 4 asmenines pražangas.

Sumų komandai 22 taškus pelnė Brianas Greene'as, 14 - Abdullahi Kuso (11 atk. kam.), 13 - Vadymas Matyukevyčius, 12 - Corey Santee.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Bojanas Vukadinovičius ir Paulas McPhersonas, kurių sąskaitose atitinkamai 23 ir 18 taškų.

Atsakomosios rungtynės po savaitės vyks Ukrainoje.