Trilerio baigtį nulėmė aukštaūgio reidas

„Tokios rungtynės papuoštų bet kurios lygos čempionatą“, – šypsojosi LSU komandos treneris Edas Nickus. Jo auklėtiniai jau aidint sirenai pačiupo pergalę 82:81 akistatoje su LCC tarptautinio universiteto ekipa. Laimėjimo dėka kauniečiai žengia Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) lyderių grupėje.

Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai vargu ar tikėjosi tokio dramatiško rungtynių su vienais lygos autsaiderių iš Klaipėdos. Tačiau uostamiesčio ekipa parodė tikrą kovingumo pavyzdį. Klaipėdiečiai, vedami Manto Kudžio ir Igno Stapono laimėjo pirmąjį kėlinį 22:18, o vėliau ir sukaupė nedidelį pranašumą prieš ilgąją pertrauką – 47:42. Kauniečiai stengėsi neatsilikti, tad prieš paskutinę minutę ekipas skyrė minimalus atstumas. Likus 15 sek. LCC buvo priekyje – 79:77, bet LSU lyderis Šarūnas Beniušis pataikė dvitaškį ir dar išprovokavo pražangą – 80:79. Paskutinėje savo atakoje klaipėdiečiai atsakė dviem realizuotais baudos metimais 80:81. Kai jau atrodė, kad pergalė pasiekta, savo žodį tarė Š.Beniušis, prasiveržęs varžovų krepšio link ir, aidint sirenai, vėl nusvėręs svarstykles kauniečių naudai.

LSU lyderis Š.Beniušis pelnė 25 taškus ir surinko 37 naudingumo balus. Aukštaūgis pataikė 7 iš 9 dvitaškių, 11 iš 14 baudos metimų. Be to, jis atkovojo 18 kamuolių. LSU komandai Raimundas Žuklevičius  pridėjo 16 taškų (8 rez. perd.), Justas Vazalis – 12, Tomas Miškinis – 10 tšk. LCC ekipai 22 taškus pelnė Mantas Kudys, Ignas Staponas surinko 18, Valentinas Mitalauskas – 10.

LSU su 5 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais rikiuojasi treti. LCC su 2 laimėjimais – septinti.

„Išplėšėme pergalę iš klaipėdiečių rankų. Š.Beniušis parodė lygį ir savo meistriškumą“, - teigė E.Nickus.

LSKL favoritai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai išvykoje 94:74 (21:24, 24:15, 24:18, 25:17) palaužė šio sezono išsišokėlius Kauno kolegijos (KK) žaidėjus. VDU ekipai Rokas Stankevičius pelnė 23 taškus, Mykolas Dieninis – 22, Tomas Dimša – 16, Ignas Labutis – 12 (9 atk. kam.).  Kauno kolegijai Antanas Bertašius įmetė 16 taškų, Justas Janulis – 14, Simonas Andraitis – 11. VDU su 7 laimėjimais iš 8 galimų pirmauja LSKL ekipų rikiuotėje, o Kauno kolegija, laimėjusi penkis pirmuosius mačus, tačiau suklupusi jau trečioje dvikovoje paeiliui žengia ketvirta.

LSKL sidabro medalių laimėtoja Kauno technologijos universiteto (KTU) komanda svečiuose 107:87 (35:22, 22:20, 24:32, 26:13) pranoko Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) studentus.

Šiame straipsnyje: krepšinisLSKLKKLSU