Traumų išretintos „Hoptrans-Sirenos“ suklupo Vengrijoje

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (0/4) antrąjį Europos taurės turnyro ratą pradėjo nesėkme.

Lino Šalkaus auklėtinės Vengrijoje 60:68 (14:20, 12:16, 19:22, 15:10) nusileido Ceglėdo CEKK (3/1) ekipai.

Šiame mače „Hoptrans-Sirenoms“ negalėjo padėti traumas besigydančios Dalia Belickaitė ir Kornelija Balčiūnaitė.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios vedamos Volhos Ziuzkovos sužaidus 3 minutes buvo priekyje – 8:4. Varžovės į tai atsakė atkarpa 9:0 ir atitrūko – 13:8. Kėlinį dvitaškiu baigė Livija Sakevičiūtė, tačiau varžovės pranašumą išlaikė iki kėlinio pabaigos – 20:14.

Antrajame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ pademonstravo geležinę gynybą ir varžovėms per pirmąsias 5 minutes leido pelnyti vos 2 taškus, o pačios atsakiusios 8, sumažino atsilikimą iki minimumo – 21:22. Visgi per antrąją kėlinio dalį sėkmingesniu puolimu atsakė CEKK komanda, kuri spurtavo ir prieš antrąją mačo dalį viešnioms paliko 10 taškų deficitą – 26:36.

Po didžiosios pertraukos „Hoptrans-Sirenos“ varžovėms atitrūkti neleido ir kovingai rungtyniaudamos sumažino turėtą atsilikimą daugiau nei pusiau – 38:42. Likus žaisti 3 minutes, po Victorios Jarosz dvitaškio, komandas skyrė vos taškas (43:44), tačiau spurtu 14:2 atsakiusios vengrės prieš lemiamą ketvirtį pabėgo į priekį – 58:45.

Likus žaisti 6 minutes, „Hoptrans-Sirenos“ deficitą sumažino iki vienženklio (51:60), tačiau daugiau priartėti prie varžovių nepavyko. Likus žaisti 2 minutes, komandas skyrė 10 taškų (58:68), o per likusį laiką garliaviškės spėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio, bet spurto jau nebesurengė – 60:68.

Kitas Europos taurės turnyro rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ namuose žais gruodžio 8 dieną su Ašdodo „Maccabi Bnot“ ekipa iš Izraelio. Rungtynės Garliavos sporto centre prasidės 19.30 val.

CEKK: N.Nagy-Bujdoso 15, J.Maksimovič-Jevdenijevič 14, M.Skorič ir M.Shlemer po 10.

„Hoptrans-Sirenos“: V.Ziuzkova 18, R.Knyzaitė 12, V.Jarosz 11 (10 atk. kam.).